Új hozzászólás Aktív témák

  • Lézerparaszt

    őstag

    Szerintem is csak egy újabb bőr az egész. Továbbfejlesztett garrison, régi, jópár éves karakterek újra felhasználása stb. Kapunk egy új kieget ugyanazokkal a modellekkel amik már 6-7 éve megvoltak, valamint raknak még bele kettő újat hogy tonnányi új enemy? Meg most nem zöld ruhában lesz a démon hanem pirosban és az lesz a 3.? A másik amin kiakadtam, az PvP-ben a prestige rendszer. Elérem az 50-es szintet, végre megszerzem az összes pvp skillt és akkor kezdhetem elölről ha akarom? Már pedig akarnom kell majd, mert Blizzard biztos rávesz valamivel. Lesznek új raidek, új insták stb, ez már alap, nem is mondtak róla semmit. Mivel nincs időm pont akkor fent lenni amikor az ismerősök raidelni akarnak, ez a rész kizárva. Főleg azért mert bár a raidek egyre nehezebbek lesznek, egy régi játékosnak már nem jelent kihívást, max kevés a gear és azért nem megy le valami. Pugban viszont mindig van 1-2 új ember akinek túl nehéz és ezért megöli a raidet. Ezt a 100-110 -es levelinget már nem értem. Ahhoz túl sok hogy ne legyen teljesen unalmas már 2 szint után, viszont a történethez meg a játékidőhöz annyit nem tesz hozzá hogy kelljen a játékba. No mindegy, ez maradjon mert minden MMO-ban van. Játék eleje óta resto druid vagyok, és erről sajnos nem mutattak semmit, csak egy artifact staffot ami annyira nem jött be hogy az első lvl 5-ös zöld sétabotra áttransmogolnám :D

    Ez nekem egyelőre tűnik egy közepes adag content patchnek, mint kiegnek. Mondjuk lehet hogy raknak bele még selfie botot is, mert az még nincs.

    A játék az nem játék!

Új hozzászólás Aktív témák