Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kmisi99

    addikt

    Egy időben foglalkoztam telefonok javítgatásával de inkább csak magamnak de hát persze, hogy a hülye gyerek elkotyogja a melóban és rögtön jönnek a kollégák, addig tök könnyű volt a szitu amíg szétcsavarozta az ember és kicserélte ami hibás 10-15 perces művelet sima ügy, de manapság, hogy hülyére vannak ragasztva a telefonok 1-2 küzdelmes szerelés után mondtam hogy már nem vállalom/dobja ki/vigye szervizbe.

    Na történt is az eset kb 2 hónapja, kérdezi munkatársam segítsek már keresni kijelzőt XY telefonhoz, küldtem is neki a linket, majd határozottan mondtam, nem vállalom esélyes, hogy tönkremegy az egész a műveletben, mondta oké. 1 hónap múlva jön a postás, csomagolja ki, hoppá egy kijelző, hozza oda nekem, mondtam hogy nem vállalom, ő meg nem baj holnap behozom a telefont max nem sikerül. 1,5 órát szoptam el vele mikor az akkut kellett kitépni a ragasztásból akkor neki vittem oda tessék inkább rád robbanjon szedd ki te. Asszem adott érte egy sört, köszi szépen nem szeretem a sört. :(((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák