Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diabolis

    tag

    válasz hcl #9798 üzenetére

    Jó dolog ez a helyettesítés, állami cégnél főleg :D Elvetemült, de saját példa:
    1: Vagyunk ketten bitpásztorok. Mi eleve nem mehetünk egyszerre szabira.
    2: Én helyettesítem a rohangálós kollégát, vele nem mehetek egyszerre szabira.
    3: A másik rendszergizda helyettesíti a főnököt, ő vele nem mehet egyszerre szabira.
    4: Ha a két másik ember közül valaki szabin van, akkor őt helyettesíteni kell, megint egy rendszergazda marad, aki nem mehet szabira, mert nincs helyette senki.
    Ja, persze ha valaki betegen van, lásd a szabis szabályoknál :D

    Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

  • solena

    tag

    válasz hcl #9798 üzenetére

    Ez szerintem valami pszichés dolog lehet. De az is benne lehet, hogy azért pár évet lehúztam a közszférában, és ennyi idő után versenyszférába átmenni nem jellemző, főleg nőknél (a biztos szar:D). És így porszem került a gépezetbe:DDD

    Ha kolléganő azt mondta volna, hogy lóf*szt, akkor megcsinálta volna más. Alapvetően nekem nincs helyettesem, mert senki más nem ért hozzá, mindenki más a jelenlegi felállásban pótolható. Valamennyi átemelhető másokhoz a feladataimból, de a legtöbb esetben szakmai kéz kell hozzá. Csak ha én elmegyek szabadságra, nagyívben tojok arra, hogy gáz van:DDD Közel nem fizetnek annyit, hogy foglalkozzam vele:DDD

    Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

Új hozzászólás Aktív témák