Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • IO.sys

    őstag

    válasz hcl #840 üzenetére

    Meg amikor programozok neki, 3 hetes ütemezésben 45000 ft-ért, munka mellett, megbeszéljük, hogy az ütemezés így lesz, mert mindig finomodik a specifikáció (nem lát el az orráig se, ha tervezni kell), meg mert ismerem a fajtáját és biztosan tudom, hogy adott pénzért a végére 4x annyi munka kéne, és még tegyem is össze a kezem, hogy ő pénztől válik meg a javamra. A 4. ütemet megbeszéljük, mondom neki, hogy ez megint 45k, csak mert ismerem a fajtáját, ő erre duzzadt erekkel a nyakán felém fordul, egyik öklét a másik könyökhajlatába vágva lendítve az alkarját ordít, hogy L0F@SZT, CSAK NEM GONDOLOM, HOGY ENNYIT FIZET, ÉN LE AKAROM HÚZNI. Mindezt egy akkora házban, mint amekkora a 4 emeletesünkben egy egész emelet. Próbáltam elmagyarázni, hogy azért nem kértem egyszerre sokat, mert tudom, hogy egy honlap mennyi változáson megy át, mire készen lesz (nem vagy buta, csak nincs szerencséd, amikor gondolkodsz), tehát segítségképp volt ez így, így praktikus. De no, ezt úgy gondolta, hogy kifizet valamennyit, aztán lifetime support. Asszem soha többet nem beszéltünk.

    凸_(ツ)_/¯ // -Valamit kiírt a gép!... -Az a dolga!...

Új hozzászólás Aktív témák