Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koby11h

    aktív tag

    válasz IO.sys #4420 üzenetére

    Ilyen itt is volt pár éve, lecserélve 50+ gép, a régiek meg lomtárba, a végén mehet hulladék gyűjtőbe.
    Aztán nőtt a létszám, de a gépszám nem, valami kéne, mert nem tudnak dolgozni. És itt jött a vezetőség világmegváltó ötlete, hogy a sok régi lomból kéne összerakni, felfejleszteni.
    Mondom emlékeztek még miért lettek azok lecserélve? Nem, lehet tök pénzkidobás volt...
    A vége csak az lett, hogy elő kellett szedtem a Socket 775-ös lapokat, vettünk hozzá 5 darab 2 magos procit (ez a 4500 Ft még belefért a keretbe!) mert eredetileg Celeron B336/B352 voltak, 4x1 GB DDR2, meg találtunk pár SATA 320-ast és hozzá Vista. Az újabb gépek meg voltak i5 6gen, 8 GB, 240 SSD, Win10.
    Na az új dolgozóktól lett akkora sírás, hogy 1 hónap múlva vettek 7 új gépet.
    Jeleztem, hogy ezt mondtam tisztelettel 6 hete,de nem. És 2 hét plusz munkát csináltak vele nekem! Erre már persze nem kaptam választ.
    Komolyan fellélegeztem amikor végre tényleg elvitték a méh-be a lomot!

    "C3PO egyetlen igazi hibája, hogy választékosan fejezte ki magát a sok bugris között..."

  • bambano

    titán

    válasz IO.sys #4420 üzenetére

    én is jártam úgy, hogy mondtam, mi kellene, az volt a válasz, hogy oldjam már meg sajáttal, amíg vesznek. ezzel két bajom lett: egyrészt hosszú hónapokra beragadt a cuccom, mert ha a probléma megoldódott, a felhasználó nem nyüszített a főnöknek naponta, akkor nincs probléma.

    másrészt rászoktak, hogy oldjam meg én. legutóbb már úgy gondolták, hogy én ajándékozzak nekik hardvert. amit kaptak érte, azt nem teszik a kirakatba.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák