Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lenry

    félisten

    válasz Tim82 #29858 üzenetére

    köszi, felveszem a T470-et is a látómezőmbe.
    T460s-eket néztem, hogy azokban is láttam már m.2 PCIe-t, de a T470 eddig elkerült és úgy látom nem sokkal drágább, mint a 460s :R

    sarkos megfogalmazás volt, hogy a Picard rossz lenne, bocs ezért.
    nem volt annyira rossz, mint mondjuk a Discovery (mert azt én borzalmasnak tartom), de az ősgárdán kívüli szereplők közül senkit nem tudtam megszeretni, egyszerűen irritáltak, a motivációikat pedig sokszor nem értettem.
    az pedig ahová kifutott a sztori, hogy másik dimenzóból érkező robotistenek elpusztítanak mindenkit... számomra ez "jumping the shark" volt, ami egy első évados sorozatnál sok. ahogy az is, hogy Picard végül nem halt meg (nincs spoiler tag ebben a topikban, sorry), ami az egész addigiakat súlytalanná tette. ha meghalt volna és úgy is marad, akkor még azt mondom, hogy egy egész jó, kerek lezárt sztori, Patrick Stewart még egyszer utoljára eljátszotta a szerepet és elbúcsúzik a karaktertől. de nem... kell a sokadik évad :(
    egyszer majd megnézem a második és harmadik évadot, utóbbiról azt hallom, hogy nem rossz, de egyelőre nem érzem sürgősnek.

    [ Szerkesztve ]

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

  • totron

    addikt

    válasz Tim82 #29858 üzenetére

    TN - IPS közötti (látószög-torzulásos) különbség, mint egy gyengébb és egy jobb IPS panel között tapasztalható.
    Mostani Dellemben IPS van egy TN betekintési szögeivel (kivéve fentről).

    470: 2 fajta leválási problémát is jegyeznek szériaszerűen.

Új hozzászólás Aktív témák