Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koby11h

    aktív tag

    válasz cbmfan #225 üzenetére

    Ilyen ismerősöm nekem is van. Tudtam hogy ért a lány ehhez-ahhoz, ECDL vizsgára oktatott meg programozott évekig, de amikor 20 éve arról volt szó hogy vigyem ki magammal a 60+ gépes céghez és vírust írtsunk mert nagyon bekaptak valamit, akkor nem tudtam mit kezdjek vele. Csini kis ruha meg félmagas sarkú cipő, kis szövött táska...
    Aztán kimentünk és kérdeztem hogy szerinte hogyan fogjunk hozzá mert nekem ismeretlen ez a cég. Ő közölte, hogy volt már kint párszor, és Ő tudja mi hol van, én rakjam össze a két gépet amit az irtáshoz hoztunk, Ő meg elkezdi kikapni a merevlemezeket és hozza ide aztán meglátjuk mit találunk. 16 órát dolgoztunk végig ketten azon a péntek délután-szombaton, hogy hétfőre át tudjuk adni az ügyfélnek a gépeket. Sokat nőtt a szememben, mert minden olyan kitartóan, precízen és hozzáértően csinált, hogy le a kalappal. Ha elfáradt leült 5 percre vagy tornázott, ha nyomta a cipő a lábát akkor levette és mezítláb rohangált az irodák között, a repi konyhában talált cuccokból limonádét csinált egy vázában :)
    Utána dolgoztunk még együtt többször is és amiben utolérhetetlen volt az a türelem a leghülyébb ügyfél kérdéshez is!

    Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

  • Trailblazer

    addikt

    válasz cbmfan #225 üzenetére

    Ilyen ismerősöm nekem is van. Bombacicababa, de IT terén sokakat lemosna a színről. :))

    Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

  • KROK640

    veterán

    válasz cbmfan #225 üzenetére

    Annak idején én is találkoztam pályafutásom során két-három ilyennel. (Az "ez ért hozzá" pedig rendszeres indok volt h miért essek bele mint vak ló a gödörbe).
    A legdurvább mégis az volt, amikor egy 2004 körüli CPU tuning versenyen találkoztam egy Böbe nevű amúgy elég dekoratív csajjal, aki saját vasat tuningolt, és nem mellesleg láttam más Biosokban is úgy állítgatott mintha csak magamat láttam volna, ráadásul mikor szóba elegyedtem vele közölte h jah vízhűtéses tuningban is van tapasztalata, és nagyon szeretne már nitrogénezni. Hát aznap elintéztem h együtt nitrogénezzünk.
    Persze eddigre instant volt a szerelem részemről, egy darabig fűztem is MSN-en de végül nem lett belőle semmi :(

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák