Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz BiP #15509 üzenetére

    Családdal sem lehetetlen... többeket ismerek, akik úgy mentek ki.

    @E.Kaufmann : Az tiszta sor, de általában egy idejövő multinál már tudnak. Általában követelmény.
    Csak itthon olyan gyökér a HR, hogy felveszi az embert helpdeskre úgy, hogy a célnyelven tud, de angolul nem, aztán a céges kommunikációt majd megoldja valahogy :D (Mert az ügyfelek mondjuk valamilyen nyelvűek, de amikor valamit intézni kell nekik, akkor rá kell írni a network team, akármi team indiánjaira... angolul... :D )
    De nem baj, a célnyelven tud... Az állás követelményei között meg ott van, hogy 2 nyelv, amiből az egyik alapfokú angol...

    Mutogatni való hater díszpinty

  • KROK640

    veterán

    válasz BiP #15509 üzenetére

    Amikor legutóbb nyertek, én közöltem, hogy jó akkor külföldre távozom. Ez be is jött meg nem is, ahogy vesszük. Ugyanis éltem kint azóta németországban, ausztriában. És ha asszony nem akar annyira hazajönni, akkor énbhajlottam volna arra, hogy szép lassan tegyük át oda a székhelyünket. (így viszont most épp MO-n vagyok)
    Persze azzal jött h itt van neki a család, a barátaink (a barátaink fele külföldön van, 45% Pesten, na a maradék 5% még tényleg itt van... ).
    Látom rajta mgé nem áll készen, de ahogy elnézem a dolgokat hosszútávon itt is kiköltözés lesz. (az még jó kérdés, hogy hová, szívesen élnék mediterrán országban is, Spanyolország, Málta, Ciprus is bejött; de ugyanakkor a józanész Ausztria, Németország / Skandinávia irányba terelne).

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák