Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz Orgi #813 üzenetére

    8.64 volt a stabil verzióm, ott ezek nagy része nem tűnt fel, illetve egy ideje már használom is ami meg igen.
    Vagy csak nem találom - hogy pl a kolléga nenfeltétlen lássa a banktól jövő üziket mikor mellettem ül, és jön a fizu :DDD . (Ó, ráguglizva meglett.)

    A bétával ezen túl jö nek az új cuccok. A F6 és I2-be a HRV figyelés és widgetek érkeznek, a bétában ez volt a fő újdonság.

    Az amúgy vicc, hogy mennyi és milyen sportprofil van (majd tucatnyi bringás pl), de roller vagy görkori az nincs.

    És a vicc, hogy miután sem a garmin support fb oldalon, sem itt sem tudta senki hogy tudok turn by turn / kanyarodási értesítéses navigációt készíteni, majd rájöttem, és leírtam...
    Kiderült hogy nem kell az online felület sem, mert a garmin connect app is tudja hogy új útvonalat dobjak össze benne :DD Még tesztelnem kell hogy az utasítások is mennek-e, de remélem igen.

    De lassan új teszteket kell csinálni az órákról, mint anno a fuji fényképezőknél. Csomó új opció jelent meg. :R

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák