Új hozzászólás Aktív témák

  • Agony

    aktív tag

    válasz Crus #96 üzenetére

    Nem tudom mi bajod a hazai supporttal, de nekem pl. a 6X Pro Sapphire-ban elkezdett gyengülni az akkumulátor (Szóval nem lett használhatatlan és minden funkciója működött!!!) és ezt jeleztem nekik. Elküldtem az órát, bemérték és másnap már nálam volt az új, bontatlan csomagolásban +1 év garival. Nem 30 nap... meg majd törekszünk a javításra, hanem garancia idő alatt minden Garmin órára azonnali csere. Mi ezzel a gond?!

    A pulzusos bekezdésed alapján, sajnos úgy látom neked mindennel problémád van. Az óra nem jó, az öv nyom és még nem is barnulsz... ezekre valóban nincs megoldás! Én a saját tapasztalatomat mondtam, van Polar bluetooth övem és Garmin HRM Run-om is, egyenletes tempón mindkettőhöz képest 5 ütésen belül mér az óra.

    "Jaybird X3? Azon ott lóg a vezeték hátul. Full earbudokról beszélek, pl. ilyenről:
    Nálam a vezeték nélküliség azt jelenti, hogy nincs vezeték. Sehol. Sehogy."

    Segítek:

    "Tökéletesen, szakadás nélkül működik egy Jaybird X3-al és egy Jaybird Vista-val, úgy hogy bluetoothon csatlakozik telefon és ANT+ -al csatlakozik egy mellkaspánt és egy footpod. Még a Vista -val se szakad, pedig az két külön füles. Teljesen jó Spotifyal és saját zenével is."

    https://www.jaybirdsport.com/en-eu/vista.985-000871.html

    Ez egész vezeték nélkülinek tűnik, épp ezért írtam mindkét típust, mert egyikkel se tapasztaltam SOHA szakadást.

    Nem tudom mitől vagy ilyen feszült, de az hogy egy random cikk alatt háborogsz nem gondolom, hogy megoldja bármelyik problémád, persze nyugodtan dühöngj ha ez megnyugtat.... én továbbra is azt mondom, hogy kifogtál egy hibás darabot, ami nem tudom mennyi idős, de ha egy éven belül van, akkor ki kell cseréltetni... ennyi!

    BTW.... a Fenix 6X Pro sapphire előtte Fenix 5 Plus Sapphire és Fenix 3 HR Sapphire volt és egyikkel se volt ilyen gond, valamint akiknek eladtam, azok se jelezték, hogy bármi problémájuk lenne az órával.

    Start with a whisper, end with a scream!

Új hozzászólás Aktív témák