Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Kérek mindenkit, hogy csak egy játékra szavazzon, mert nem mi akarunk választani, hogy melyikük kapja majd a szavazatot. Egy ember, egy szavazat. Köszönöm. :R

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Köszönjük az eddigi szavazatokat, frissítem a hírt az eddigi első 10 helyezett címével. :R

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Vistaboy #135 üzenetére

    Az első nyolc hely van értékelhető sorrendben, azután már sok 2 szavazatos van, a későbbiekben eldől, melyik jut még be az első 10-be. :K

    kovy29: Én kettőt számoltam, de utánanézek.

    A Battlefield 3-ra szavazók válasszanak más játékot, mert az 2011-ben jelent meg. :)

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz ldave #152 üzenetére

    Én még ma is a Skyrim-re szavaznék, ha lehetne, már alig várom a Dragonborn DLC-t, eddig majdnem 200 órám van benne, pedig még nem is vittem végig az összes küldetést. :DDD

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz dave666 #238 üzenetére

    Válassz egyet, mert akkor nem veszem figyelembe egyiket sem.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Eddig a hozzászólásig frissítve vannak a szavazatok.

    Ui.: Akinek van rá ideje, a pontosság érdekében segíthet ellenőrizni a szavazatokat. Ismételten felhívnám mindenki figyelmét, hogy a korrekt végeredmény elérése értekében egy személy csak egy játékra és egyszer szavazzon. Aki egyéb témában szól hozzá, az kérem, tegye OFF-ba a hsz-t, hogy ne kavarodjunk össze.

    Köszönöm. :R

    MOD: Bakker, véletlenül rossz ablakot zártam be a böngészőben. :W Egy perc és korrigálom az állást.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Vistaboy #246 üzenetére

    Nos akkor, immár korrigálva van a hír. Legközelebbi állapotfrissítést holnap reggel ejtjük meg. Köszönöm a türelmet és elnézést a bakiért. :DDD :B

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Az én hivatalos szavazatom:

    Mass Effect 3

    Az ok: ha eltekintünk az utolsó 10 perc eseményeitől, valamint figyelembe vesszük, hogy az egész trilógiával mennyi időt töltöttünk el (A From Ashes, Omega, Leviathan és egyéb DLC-kkel együtt) a sorozattal, akkor idén mindenképpen azzal játszottam a Skyrim után legtöbbet. :K

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Eddig a hozzászólásig frissítettem a listát. Köszönöm a szavazatokat. :R

    Megjegyzés: A 2011-ben megjelent játékokra kérem, ne szavazzatok, mert nem veszem figyelembe. Szintén ne adjátok voksotokat több játékra, határozottan jelöljetek meg egyet, amit szeretnétek támogatni.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Frissítettem a listát, a Diablo III megelőzte a Mass Effect 3-at, így most ő áll a 4. helyen. A többi pályázó állása nem változott. Köszönöm a szavazatokat. :R

    MOD: Legközelebb estefelé frissítek. ;)

    Érdekességképpen: Eddig 50 játékra érkezett szavazat, melyből 28 csak egyetlen szavazatot kapott eddig. Az összesítés végén ide a fórumba leírom a jelölést kapott játékok teljes listáját, úgyhogy ha még csak egy szavazat is érkezik az adott játékra, az összesítésben szerepelni fog.

    További jó szavazást. :)

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Frissítettem a listát, a Diablo III felkerült a dobogóra, a Mass Effect 3 pedig visszaszorult az 5. helyre, egy szavazattal elmaradva a Borderlands 2 mögött. A Far Cry 3 tuti befutónak ígérkezik eddig, de a Dishonored ezüstérme még veszélybe kerülhet.

    MOD: Köszönöm a szavazatokat, holnap reggel ismét frissítem a listát. :R

    Érdekesség: Eddig összesen 347 szavazatot számoltam össze, ha minden igaz. :C

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Frissítettem a listát, az élen a sorrend nem változott, de a Hitman: Absolution két helyet is előrejött, így most a nyolcadik helyen áll, míg az utolsó két helyen holtversenyben a HALO 4 és Max Payne 3 küzd a kiesés ellen.

    Köszönöm a szavazatokat, legközelebb estefelé fogok frissíteni. :R

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Orton96 #479 üzenetére

    Nem hiszem, hogy volt ilyen, legalábbis én nem emlékszek rá. :B

    Egy szavazás volt tavaly, akkor a Skyrim-et lehetett megtippelni Év Játéka díj győztesnek.

    Végül be is jött. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Mister_X #486 üzenetére

    Erről kérdezzétek meg Zsoccc-ot, ez az én ötletem volt, hogy szavazzunk az év általunk gondolt legjobb játékára, ne pedig kategóriánként legyen győztes. Ha részletesebb szavazást szeretnétek, visszamenőleg csinálhatunk egyet később, majd meglátjuk.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Frissítettem ismét a hírt, a dobogós helyezettek között továbbra sincs változás a sorrendet illetően. A Mass Effect 3 viszont feljött a 4. helyre, a Borderlands 2-t előzte meg két szavazattal. A Max Payne 3 pedig előnyre tett szert a HALO 4-el szemben, így most már ő van a 9. helyen.

    Köszönöm az eddigi szavazatokat, holnap reggel ismét frissítem a listát. :R

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Frissítettem a hírt. A Mass Effect 3 elég sok szavazatot kapott most, így egyre jobban zárkózik fel a Diablo III mögé. A hátsó régiókban nem történt változás, eddig csak a jelenleg is listán szereplő játékok kaptak annyi szavazatot, hogy benne legyenek az első 10-ben.

    Ismételten szeretném felhívni mindenki figyelmét, hogy egyértelműen emeljék ki, melyik játékot jelölik a díjra, amennyiben több címet is közölnek. Ahol nem szerepel megkülönböztetés, ott egyiket sem veszem figyelembe, mert nem én akarom eldönteni, melyiket válasszam. Kérek mindenkit, aki korábban több játékot írt le, az válaszként az akkori hsz-re, pontosítsa szavazatát. Köszönöm. :R

    Következő frissítés: estefelé...

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Frissítettem a listát, a sorrendben nem történt változás, viszont a Mass Effect 3 már csak egy szavazattal marad le a dobogóról, lehet, hogy leszorítja majd a Diablo III-at.

    Ez a "verseny" most pont úgy fest, mint a Forma-1 Vettel vagy Schumacher idején. Az első helyen álló Far Cry 3 más dimenzióban halad az élen, míg a verseny a dobogó 2. és 3. helyéért zajlik. :DDD

    Köszönöm a szavazatokat, legközelebb már csak 2013-ban frissítek, de hogy mikor, azt ne kérdezzétek... :B :P

    MOD: Ja, addig, hogy el ne felejtsem: Boldog új évet kívánok mindenkinek! :C

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz StarKiller89 #639 üzenetére

    Felesleges többször szavaznod, úgyis át fogjuk ellenőrizni a végén és kiderül a dolog. Tessék rendesen részt venni a játékban, nem múlik komoly tét rajta, ezért nem is érdemes ilyenekhez folyamodni. :N

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Frissítettem a listát, a Mass Effect 3 felkerült a dobogóra, megelőzte a Diablo III-at. A Max Payne 3 egy szavazatot elbukott - okot lásd előbb -, így maradt a 9. helyen. A többi résztvevő állása nem változott.

    Ismételten szeretném felhívni mindenki figyelmét, hogy nem érdemes trükközni, a végén úgyis ellenőrzünk mindent, ki fog derülni, ha valaki többször szavaz. Rendesen tessék részt venni a játékban. Köszönöm. :R

    MOD: És persze Boldog Új Évet kívánok mindenkinek. :C :C :C

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Frissítettem a listát. A sorrend nem változott, a Far Cry 3 egyre jobban húz el a többiektől, viszont a 2. - 3. - 4. helyért nagy csata folyik. A HALO 4 már két napja nem kapott új szavazatot, ezért beérte őt a Counter Strike: Global Offensive, most holtversenyben állnak a 10. helyen.

    Köszönöm az eddigi szavazatokat. :R

    MOD: Már tucatszor leírtam, de azok kedvéért, akik lusták visszaolvasni:

    1. Ha egyszerre több játékra szavaztok, jelöljétek meg, melyiket tartjátok a díjra érdemesnek. Ahol két játék van felsorolva, de nincs megjelölve, melyikre szavaztok, azt nem veszem figyelembe.

    2. Egynél többször ne szavazzon senki, ha kérhetem, úgyis kiderül a végén és elveszítitek az összes voksotokat.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Frissítettem a listát, a sorrendben nem történt változás. Köszönöm az eddigi szavazatokat. :R

    Ami a topik címét illeti: lehetett volna legnépszerűbb is, de mi pont azt akartuk elérni, hogy a Gamepod Év Játéka 2012 díjat az a játék kapja, ami az olvasóink közül legtöbbnek tetszett. Nyilván nem sokan vannak olyanok, akik minden idén megjelent játékot kipróbáltak, már csak azért sem, mert nem tetszhet minden mindenkinek (Én például a Hitman-nel nem tudnék játszani, az eddigi részek is kimaradtak, mert nem érdekel a játék).

    Arra szavazzatok, amelyiknek ti, személy szerint adnátok a díjat. Itt ez most RAJTATOK múlik. Ahogyan én is úgy vélem, hogy hiába vezet ennyivel a Far Cry 3, hiába lett egy kiemelkedő színfoltja az idei évnek, személy szerint mégis a Mass Effect 3-nak adnám a díjat. Pedig ha megnézitek a tesztemet, akkor eléggé lehúztam a vége miatt, de az azóta kijött DLC-k helyreállították a játékot. Meg aztán, a FC3 már régen nincs is a gépemen, mert egyszer végigvittem és semmi kedvem újra elővenni.

    Ezzel szemben a Mass Effect trilógia részei mind a mai napig fel vannak telepítve, jelenleg éppen egy női gonosz Shepard karaktert kezdtem el teljesen az elejétől. Egyszerűen a BioWare egy olyan univerzumot hozott össze, melyet nehéz überelni. Mindegyik karakter egyedi, a trilógia folytán hozzánőnek az ember szívéhez, egyszóval beleéljük magunkat a játékba.

    MOD: A Far Cry 3-ra szerintem is azért szavaznak most ilyen sokan, mert friss az élmény, első végigjátszásra kétségtelenül lebilincselő, amikor a tesztet írtam, pár napig én is odaragadtam eléje. De azután elmúlt a varázs, egyszerűen nincs kedvem újra elővenni. A Mass Effect viszont olyan játék, aminek már tucatszor kijátszottam mindhárom részét, mégis képes órákig lekötni, ennyi idő eltelte után is. A vége olyan lett, amilyen, ez az értékelésben látszik, viszont ha eltekintünk ettől a 10 perctől, akkor a maradék 99% olyan kiemelkedő alkotás lett, mellyel sokáig senki nem lesz képes majd versenyre kelni szerintem. :R

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Vistaboy #740 üzenetére

    Ja, és ez legalább ennyire igaz a Diablo III-ra is. Elsők között vettem meg a játékot, egy-két hónapig nem játszottam mással, de utána szintén unalmassá vált a folyamatos arany-farmolás. Magasabb szinten AH nélkül nem lehetett boldogulni, mert egyszerűen nem esett normális tárgy. Az pedig, hogy négyszer kell végigvinni ugyanazt a sztorit egymás után, szintén unalmas.

    Egyszóval: lassan fél éve nem játszok már vele, és most sincs semmi kedvem elővenni, hogy megnézzem, hozott-e javulást az újabb patch. Szimplán már nem érdekel, pedig az első két résszel sokat játszottam, de itt az AH- és csapatközpontúság (online) elvette a varázsát az egésznek. Hack&slash játékot én egyedül szeretek játszani, folyamatosan fejleszteni a karaktert a harctéren talált cuccok segítségével. Nem pedig folyton csak jó csapatot keresni, hogy legyen esélyem Inferno fokozaton túlélni az eliteket, mert egyedül seperc alatt kicsontoznak, hacsak nem költesz milliókat AH-ban cuccokra, amit máshol nem tudsz beszerezni.

    MOD: Személyes véleményem: a profit került itt is előtérbe, a pénzes AH bevezetésével, valamint annak jószerével nélkülözhetetlenné tételével számomra az jön le, hogy nagyon is ezt akarta elérni a Blizzard. Engem pedig innentől nem érdekel a dolog.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz _Smooth #752 üzenetére

    :DDD

    Ok, akkor öngólt lőttem. Szövegértésből egyes. Leültem. :) Mindegy, most már maradjon így.

    MOD: Egyébként én továbbra is azt mondom, hogy attól még, hogy a fogalom nem is pont azt jelenti, de a legjobb játék pont az, amit a legtöbben játszanak.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz TESCO-Zsömle #755 üzenetére

    A kép csak illusztráció, van rajta több játék is, ami átcsúszott 2013-ra. Ezen ne tessék problémázni. :DDD

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz tome.jr #793 üzenetére

    Úgy értettem én is, elnézést a rossz fogalmazásért. :B Egy szavazat érvényes csak, a többit nem veszem figyelembe. :K

    (#760) Malachi: Rendben, idén év végén jobban rákészülünk, ez csak egy előpattant ötlet volt. Minden segítséget szívesen veszünk ez ügyben, köszi. :R

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz marcias #783 üzenetére

    Tehát akkor, félreértések elkerülése végett (Nem pont neked, hanem mindenkinek, akinek nem tiszta):

    Játékokra kell szavazni, nem DLC-kre (Kivételt képeznek a kiegészítők, pl.: WoW: MoP, mert azok majdnem egy teljes játéknak foghatók fel). Tehát DLC-t ne jelöljön senki Év Játékának. :N

    A megjelenés pedig a 2012.01.01-től 2012.12.31-ig terjedő időszakra vonatkozik. Tehát, amit a tavalyi évben napvilágot látott. Naptári évről, nem üzleti évről beszélünk.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    A mai frissítés után akad pár változás. :K

    Az élen nem változott a helyzet, viszont a Counter Strike: Global Offensive utolérte a Max Payne 3-at, így most holtversenyben állnak a 9. helyen.

    A HALO 4 továbbra sem kapott új szavazatot, de még bent van a 10-ben, ám most két másik játék is utolérte, így hármas holtverseny alakult ki az utolsó helyen. A Forza Horizon és az XCOM: Enemy Unknown is 7-7 szavazattal áll, így ha valamelyik újabb voksot kap, egyből kiejti a másik kettőt.

    Érdekesen alakulnak a dolgok, köszönhetően a beérkezett szavazatoknak. :R

    Legközelebbi frissítés: holnap reggel.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Frissítettem a hírt. Nagy változások következtek be. :K A Diablo III két pozíciót javított, így most ő áll a Far Cry 3 mögött a második helyen (Ám még legalább ugyanennyi voks kellene, hogy meg is előzhesse azt).

    A Mass Effect 3 is javított, bár közel sem annyit, mint a Diablo 3, de a Dishonored-et így is letaszította a dobogóról. Az utolsó helyen az XCOM: Enemy Unknown fért még bele az első 10-be, a Halo 4 és Forza Horizon egyelőre kiesett a listáról.

    Köszönöm az eddigi szavazatokat. :R

    Következő frissítés: holnap reggel.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Frissítettem a listát, a sorrend nem változott, de a Diablo III egyre jobban húz el a Mass Effect 3-tól, bár a Far Cry 3 első helyét nem veszélyeztetheti már szerintem.

    Köszönöm az eddigi szavazatokat. :R

    Ne feledjétek: még két napig, azaz vasárnap estig lehet szavaznotok, hétfőn összesítjük az eredményeket és kiosztjuk az érmeket. :DDD

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Habár én korábban már leadtam a szavazatomat a Mass Effect 3-ra, de látva az időközben napvilágot látott hozzászólásokat, melyben nem értitek, miért szavaznak sokan arra, engedjetek meg egy kis személyes tapasztalat megosztást.

    A tesztem írásakor egyértelműen a Diablo III mellett a Mass Effect 3-at vártam legjobban tavaly (Meg persze a Tomb Raidert és BioShock Infinite-et, de akkor még nem tudtuk, hogy csúszni fognak). Na most, akkor a bemutató a CE megvásárlása után készült - 16K volt, hatalmas összeg egy játékért, de az első két rész után szerintem az igazi rajongók megvették a gyűjtői kiadást. Ennek fényében a vége hatalmas pofon volt, ez meg is látszott az értékelésemben.

    Azóta viszont a második részhez is megvettem az Overlord és Arrival DLC-ket, így most már minden létező bővítménnyel együtt vittem ismét végig az első résztől kezdve a Mass Effect első két részét, így vadonatúj mentéssel fogtam bele a ME3-ba. Nemrég sikerült beszereznem a Leviathan és Omega DLC-ket is a harmadik részhez, így jelen állás szerint a trilógia minden DLC-je megvan, amit eddig kiadtak.

    És így már el kell mondanom, teljesen más élmény a Mass Effect 3. :K Olyan dolgokat látok, melyek DLC-k nélkül nem jöttek elő. És bár az utolsó 10 perc által okozott csorbát, valamint a játék megjelenésekor indokolatlanul magas árat ezek nem hozzák teljesen helyre, mégis, szerintem a Mass Effect trilógiát mindennek lehet nevezni, csak rossznak nem.

    Amennyiben a nemrég megjelent Mass Effect Trilogy tartalmazná az összes eddig megjelent DLC-t, minden további nélkül arra szavaztam volna, mert így együtt valóban fenomenális élmény a játék. Sajnos a DLC-k nélkül sok mindenből kimaradunk, így aki nem vette meg pl. az Arrival-t, biztos pislogott a ME3 elején, hogy Shepard vajon miért került börtönbe.

    MOD: Mindenesetre a trilógia a mai napig fent van a gépemen és még jó darabig nem fogom törölni, bár, mivel hamarosan érkezik a The Elder Scrolls V: Skyrim - Dragonborn DLC PC-re is, most egy ideig biztosan azzal leszek elfoglalva... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Frissítettem a listát. Az élen nem történt változás, viszont a hátsó régiókban átrendeződött a sorrend. Az XCOM: Enemy Unknown két játékot is maga mögé utasított, így jelenleg a 9. helyen áll. Mögéje felzárkózott a Counter Strike: Global Offensive, a Max Payne 3 pedig kiesett az első 10-ből.

    Köszönöm a szavazatokat, legközelebb estefelé frissítem a listát. :R

    MOD: Csak emlékeztetőül: vasárnap estig lehet szavazni, tehát aki még nem tette meg, az igyekezzen pótolni. :K

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Frissítettem a listát, a sorrendben nem történt változás. Köszönöm az eddigi szavazatokat. :R

    Emlékeztetőül: Már csak ma lehet szavazni, holnap reggel összesítjük az eredményeket és kihirdetjük a végső állást.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Jó reggelt mindenkinek. :)

    Összesítettem a szavazatokat, íme a hivatalos végeredmény:

    Dobogó:

    01. Far Cry 3 (196 szavazat),
    02. Diablo III (110 szavazat),
    03. Mass Effect 3 (76 szavazat),

    Első tízbe jutottak:

    04. Dishonored (69 szavazat),
    05. Borderlands 2 (48 szavazat),
    06. Assassin's Creed 3 (45 szavazat),
    07. Guild Wars 2: (31 szavazat),
    08. Hitman: Absolution (20 szavazat),
    09. XCOM: Enemy Unknown (16 szavazat).
    10. Max Payne 3 (14 szavazat),

    A továbbiak:

    11. Counter Strike: Global Offensive (12 szavazat),
    12. Halo 4 (8 szavazat),
    13. Forza Horizon (7 szavazat),
    14. World of WarCraft: Mists of Pandaria (6 szavazat),
    15. Call of Duty: Black Ops 2 (5 szavazat),
    16. Sleeping Dogs (4 szavazat),

    3 szavazatot kaptak:
    - F1 2012,
    - Darksiders 2,
    - Torchlight 2,
    - Alan Wake PC,
    - DOTA 2.

    2 szavazatot kaptak:
    - Planetside 2,
    - Journey,
    - Risen 2,
    - Orcs Must Die! 2,
    - Spec Ops: The Line,
    - FIFA 2013,
    - Transformers: Fall of Cybertron,
    - Faster Than Light,
    - EVE Online: Retribution
    - Hotline Miami,
    - Ghost Recon: Future Soldier.

    Végül az egyetlen szavazatos játékok listája:
    - DOOM 3 BFG Edition,
    - Star Wars: The Old Republic,
    - ICO Remake HD,
    - Civilization V,
    - Rocksmith,
    - LEGO Batman 2,
    - Minecraft,
    - Serious Sam 3,
    - I Am Alive,
    - New Super Mario Bros.,
    - Black Mesa,
    - Pokémon Black Version 2,
    - The Walking Dead,
    - Blacklight Retribution,
    - Giana Sisters: Twisted Dreams,
    - Medal of Honor: Warfighter,
    - TERA Online,
    - Rayman Origins,
    - Day Z,
    - Natural Selection 2,
    - Trine 2,
    - Worms Revolution,
    - The Witcher 2: Enhanced Edition,
    - Deadlight,
    - LEGO Lord of the Rings,
    - Euro Truck Simulator 2,
    - Dragon's Dogma,
    - The Secret World,
    - Mechwarrior Online.

    Még egyszer köszönöm mindenkinek a szavazatát. :R

    Ha esetleg hibát találtok a listában, akkor azt jelezzétek, sajnos most mennem kell el, így csak egy hevenyészett összefoglalót tudtam írni. Ha hazajöttem délután, még egyszer átnyálazom a listát, addig aki ráér, segíthet ellenőrizni a végeredményt. Előre is köszönöm. :R

    Utóirat: Aki nem látja a listában az általa szavazott játékot, kérem, az is szóljon, hiszen egy szavazattal is bekerülhet, ha máshová nem is, de az összefoglalóba mindenképp. ;)

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Vinyard# #1091 üzenetére

    Kiegészítőkre lehetett szavazni, DLC-kre nem. :)

    Sajnos később jöttem, mint terveztem, így már nem nyálazom át a topikot, holnap lesz időm, így az esetlegesen benne maradt hibákat kijavítjuk és a végleges lista is elkészül.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz HunChaos #1148 üzenetére

    Vannak moderátorok, akik figyelik az indulatok elharapódzását. :K A topik azért nem került zárásra, hogy mindenki kifejthesse véleményét a végeredményről vagy bármi másról. Majd ha nagyon elszalad a ló, zárjuk, nem kell félni, addig tessék kulturáltan megvitatni a dolgokat. :)

    MOD:

    Más téma: Jut eszembe: Mivel sokan hiányolták, később készíthetünk egy "Legnépszerűbb játék" listát is, melyet hetente frissítenénk, és kiderülne belőle, hogy az újonnan megjelenő játékok milyen gyorsan taszítják le az egykori győzteseket, vagy esetleg be sem kerülnek az első 10-be... :P

    Jelenleg persze ez csak egy ötlet, de ha tetszik, megcsinálhatjuk. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Sirandrish #1150 üzenetére

    Egyelőre nincs konkrét tervem, majd meglátjuk, mennyire lesz kivitelezhető. Mindenesetre én olyasmire gondoltam, hogy minden hónapban lenne egy népszerűségi szavazás, melynek eredményét összevetnénk az előzőével, így kiderülne, miként változik a játékosok véleménye a programokról.

    Teszem azt, lenne egy platform és/vagy kategórialista, melyben kiválasztanánk a három legnépszerűbb játékot, majd a következő hónapban megint lehetne szavazni. Nem tudom, ötleteket adhatnátok ezzel kapcsolatban. :K ;)

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz errorcode06 #1214 üzenetére

    Idén is lesz hasonló, de a 2013-ban megjelenő játékokat minek vártuk volna meg a 2012-es szavazáson? :DDD

    MOD: Szerintem meg ha a Mass Effect 3 helyett a Far Cry 3 jelent volna meg év elején és a ME3 novemberben, akkor sokkal többen szavaztak volna rá, mert nem sokan vitték végig olyan gyorsan és vette el a kedvüket az utolsó 15 perc. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz errorcode06 #1237 üzenetére

    Pedig a Mass Effect trilógia története legalább olyan jó, mint az Elder Scrolls-é. Magában a játékmenetben kevésbé hasonlít szerepjátékra, de sztori tekintetében felveszi vele a versenyt (Kivéve persze az utolsó 15 percet). :K

    Tégy vele nyugodtan egy próbát, ha a GTA-ban nem zavart a nézet és szereted a jól kimunkált történettel rendelkező játékokat, nem fogsz benne csalódni. Persze szigorúan az első résszel kezdd, és vidd végig az egészet, akkor látod meg a valódi potenciálját. :)

    Ui.: Csak javaslat... :DDD Engem sem tudnának rávenni, hogy játsszak pl. a Hitman vagy Assassin's Creed játékokkal, mert nem jönnek be. Pedig semmi bajom a TPS-ekkel, mégsem tetszenek. :N

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz RyanGiggs #1240 üzenetére

    Azt nem mondanám, hogy odab@szott volna, de kellemes színfolt volt a többféleképpen megoldható küldetések miatt. :) Én inkább úgy fogalmaznék, hogy nekem a Far Cry 3, Dishonored és a Diablo III nagyjából egyforma játékélményt adott. Elsőre nagyon jó volt őket végigjátszani, de ma már egyik sincs a gépen, mert nem esik jól velük játszani. :N

    Viszont a Mass Effect mindhárom része fel van telepítve, és miközben a Skyrim: Dragonborn DLC-re várok már tűkön ülve, addig elkezdtem ismét a legelejéről. Szóval nálam ilyen egy jó játék, amit tucatszor végigviszek még évekkel a megjelenése után is. A Skyrim-ről ne is beszéljünk, szerintem még legalább annyi időt bele fogok tenni, mint amennyit eddig játszottam vele. :K

    Bevallom őszintén, amikor 75%-os leárazással adták a Crysis franchise-t Steamen, akkor megvettem egyben az egészet, az első részével játszottam is elég sokat, viszont a második nem fogott meg egyáltalán. Nem mondom, hogy rossz, de én nem várok sokkal többet a Crysis 3-tól sem, egy szimpla techdemó lesz, scriptelt pályákkal. (Ne legyen igazam, de előrendelni nem fogom, ha csalatkoznék benne a "demó" kipróbálását követően, később biztosan meg fogom ezt is venni, ha olcsóbb lesz. :K (Kivétel, ha kapok tesztpéldányt, de az EA-t ismerve erre nem vennék mérget). :U

    Ami a BioShock-ot illeti, annál már más a helyzet, mindkét részét kijátszottam többször is, így az számomra egy jó játék. Az Infinite jelenleg elő is van rendelve, viszont a Tomb Raidert ennél sokkal jobban várom. Ha csak egy játékra lesz pénzem, mindenképp Lara mellett döntök, ha kettő belefér, akkor megveszem a BioShock-ot is, és ha esetleg sikerül valahonnan extra pénzhez jutnom, abban az esetben megveszem az új Crysist is, de a három közül ez érdekel legkevésbé.

    MOD: De majd elválik, messze van még március 5., addig sok minden történhet. :K

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák