Új hozzászólás Aktív témák

  • T54B4

    csendes tag

    Akárki akármit mond, én mint nagy AVP fan azt mondom igenis üt a játék.
    Már a demóból simán kiderül. Igaz az elején kicsit frusztráló volt, de ha ráérzel az új játékstílusra nagyot szól! A feeling amit érzel, mikor vadászol Aliennel a mennyezeten, mikor a Predatorral hőnézetben célzod be ellenséged, és mikor a Marnie-nel lesed a mozgásérzékelőd mindenért kárpótol. Ha a végleges játék középkategóriás lesz, az sem zavar, mert a hangulata megvan. Újra átélheted azt amit az első 2 játékkal. Ennyi lényeg!
    Azt nem tudják megérteni az emberek, hogy nem lehet olyan játékot csinálni, ami mindenkinek tetszik. Ha vkinek vmi tetszik, akkor biztos van legalább ugyanannyi ember akinek nem! Szerintem megéri a pénzét. Nem azt kell nézni, hogy mennyien szidják, mert (már bocsánat) de azok mind hülyék. Vagy maximalista, vagy már annyira elunt káposztafejú, hogy ha nem KRÁJZISZ grafika, meg nem atom harci rendszer, mint a KALL ÓF GYÚTÍ, vagy nincs olyan története, mint a SZTÁR VÁRSZ-nak, akkor az mind és minden szar. Szánalmas. Nagy a Jóisten állatkertje! :(
    A demó jó a videók jók, és ez még nem végleges! Ettől csak jobb lehet, de bőven megállja a helyét a cucc így is! :K
    Szerintem 8/10 :))
    Én biztos megveszem! Hajrá Rebellion!

    "Nem tudom, hogy mit mivan, pedig dehogy"

Új hozzászólás Aktív témák