Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qorthral

    őstag

    válasz Y72 #488 üzenetére

    Egy ideje fontolgatom én is ennek az órának a megvételét. Pontosabban fontolgattam. Teljesen jogos az, amit írsz. Engem is zavart a kevés infó... Most kicsit jobban utánajártam és látszólag fitness terén gyenge ez az óra. A lépésszámláló nagyon pontatlan (akár 30-40% eltérés), a GPS elmegy, de nem kiemelkedő és a pulzusmérés sem tökéletes, bár jobb, mint az első verzióé volt. Olvass utána, privátban szívesen küldök teszteket. Ja, és ha mindezen még felül is emelkednék kiderült, hogy a kalóriaszámlálása röhejesen primitív az órának, pl nem veszi figyelembe hozzá a pulzust... Szóval nálam ez innentől off, és akinek fontos a fitness szerintem szintén óvakodjon tőle.

    Arra vágyom én is, hogy egy óra kiváltson mindent és most pillanatnyilag úgy látom, hogy a Garmin Venu lehet talán ez. :) Igaz, bizonyos értelemben kevesebbet tud, mint az Active 2, de inkább az okosfunkciókban kötök kompromisszumot, mint a fitneszfunkciókban.

    PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

  • Atlantis

    veterán

    válasz Y72 #488 üzenetére

    Alapvetően ez egy mobilos oldal, tehát szerintem nem gond, hogy inkább az okosórás képességeit vették előtérbe. Miért is kellene egy tesztelőnek sportolónak lennie? Szerintem nem is a sportolók a célközönség a gyártó részéről sem, az óra tendenciát tud mutatni, ami az esetek zömében, átlagfelhasználónak elég. Aki meg kalóriákat számolgat, meg méregeti a kaját, vegyen céleszközt/szoftvert hozzá.

    Kompromisszum nélküli eszköz szerintem sosem lesz erre...sem.

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Új hozzászólás Aktív témák