Új hozzászólás Aktív témák

  • HMárió

    junior tag

    válasz Intel q8200 #966 üzenetére

    Üdv!

    A fun az viccest jelent. Amire te gondolsz, az a fan, mint fanatikus.
    Viszont az üzenetek képi megjelenítése az nem az órától függ. Nekem már több mint egy éve megjelenítette az óra a Viberben küldött képeket, pedig nem ilyen órám van, hanem S3. Utána jött egy frissítés, illetve több is és azóta nem jeleníti meg. Viszont az emailben vagy üzenetben és más alkalmazásokban kapott képek megjelennek. Szóval a Facebook-nál kell kopogtatni, nem a Samsungnál.
    Az alázatról meg annyit, hogy hiába tud többet az iPhone órája, ha ronda mint a bűn.
    Az esés érzékelést meg gondolom napi szinten 3 alkalommal használod, ezért tartod fontosnak. EKG-t is biztosan azért kell naponta 3 alkalommal mérni, mert előírta az orvos.
    Még ha a mobil fizetést hoztad volna példának, akkor azt mondom, hogy na jó, azt használja az ember tényleg többször egy nap. De ha már hűségkártyát használsz, akkor az is felesleges, hiszen azért úgyis elő kell venni a telefont.
    Szerintem felesleges ilyen Samsung vs. iPhone versenyt csinálni, mert egyikben ez a jobb, másikban meg az. Szerintem simán tudnál venni magadnak egy iWatchot ha annyira szeretnéd.

    Ha egy illető igazat mond neked ami számodra kellemetlen, akkor csak trollozd le az illetőt! Akkor is igaza lesz, de legalább tovább hazudhatsz magadnak.

Új hozzászólás Aktív témák