Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Namelesske

    addikt

    válasz samu74 #3825 üzenetére

    Szerintem több dologban is egyet értünk. One Ui miatt szeretem az FE-t, a 120hz is nagyon jó, sztereó hangszóró is jó volt főleg először. Szerintem a többes számot is hanyagold, mert én egy percig sem mondtam hogy rossz lenne sőt, nagyon is látszik rajta hogy nem midrange. Ha a lencse sajátosságaira gondolsz, az közel sem volt fika a részemről, egy tényt közöltem hogy ez ilyen. :D

    #3826 kokyt

    Az A52 A72 sztereó hangszóróval jött, a szupport mindegyik esetében ugyanaz, de mivel az egyik 2020-as modell a másik meg 2021-es így kb 1 évvel tovább fog frissítést kapni, mert nem napra pontosan frissítik ezeket a telefonokat hanem modell évre. De ez lényegtelen mert a Samsung már lassan az élen van supportban, a párom A40-ese is most frissült 3.1-re.
    Hát oké, midrange vs flagship SOC, csak tudod amikor az egyik majd másfélszer annyi SOT-ot tud minimálisan lassabb működés mellett, akkor effektíve a flagship lószart sem ér, hiába van 3x annyi pontja egy benchmarkban, vagy megöli az akkumulátort a folyamatos 40-45 fokos használat. Vonatkoztass el egy kicsit a számoktól, és nézd a valós használati értékét.

    Jó a fémkeret de az idő 90%-kában tokban van a telefon. A hátlap így is matt műanyag, mit számít már az a félcentis keret körben?

    Kicsit sarkításnak érzem hogy nekem ezek a dolgok nem számítanak, nem tudod milyen dolgokat vettem számba a vásárláskor, de korábban már leírtam hogy miért választottam az FE-t.

    #3827 dionaea

    Na ez az! Ettől kapok sokszor idegbajt, hogy megint 2011-van és kapcsolgatom napközben a Bluetooth és a többi hülyeséget. Nekem ezek már annyira elfeledett dolgok voltak amíg vissza nem váltottam Samsungra...

    [ Szerkesztve ]

    Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

Új hozzászólás Aktív témák