Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz vihartigris #12051 üzenetére

    Engem nem győzött meg. S23 szériába se ugrottam bele, az S24/24+ meg elvileg ugyanazzal a kamerával jön, az meg annyival nem jobb, a több RAM nem számít, itt sem fogyok ki belőle, tárhelyben csak a 256GB lenne előrelépés nekem, az SoC meg semmi olyat nem tud, ami nekem előny. A Snapdragon 865 a mai napig egy jó, erős hardver. Ami valóban értelmezhető előrelépésnek tűnik, az az Ultra kamerája, bár abban meg jobb az S23 Ultra a valódi 10x optikai zoommal, bár kézből fotózva az már használhatatlan szerintem, ott már a legkisebb remegés is meglátszik. Észérv nem szól a S20FE->S24 váltás mellett. És ez a FE, egy sima S20-ról meg végképp nem érné meg. Ennyi pénzért egész egyszerűen nekem kevés, amiben több az új széria, pedig már az S20 is 4 éves. Még a 6GB RAM-ot és a SD865-öt sem tudom a teljesítménye határáig vinni, játékot se tudok, ami érdekelne, és megfogná a hardvert, kamerában nem történik évek óta semmi érdekes. Az Ultra meg mocsok drága, tavaly is az volt. Ez van, a Samsung nem akar átcsábítani. :)

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák