Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xZer0kidx

    senior tag

    válasz Psytech #37 üzenetére

    nemtom melyik NoteII képre gondolsz de remélem nem az SIII design-jára épülőre ,mert az nekem nagyon nem tetszik... nagy az esélye, hogy tényleg úgy fog kinézni de én titkon reménykedem benne, hogy mégsem :B

    kutkut: de itt azért nem a nagy többség vásárolt... különben annyit vettek volna mint az SII-ből... ezt az a réteg vette sztem elsősorban akit megfogott ez a méret...

    [ Szerkesztve ]

    "Csak óvatosan, nehogy túl korán elsüljön az a morálpisztoly"

  • Speedricsi

    tag

    válasz Psytech #37 üzenetére

    ez mondjuk elég hülye duma, amit írtál. ez már 3.2 colltól fogva megy, hogy mi az a 0.2 0.3 coll... ennyi erővel elmehetünk 20 collig kéttizedenként, mert miaz a kéttized... azért van ám határ... 4.8 is már szerintem túlzás, ha e fölé megy a samsung, akkor már nem sok esélyt látok rá, hogy megveszik. ez a 4.8 is max a név miatt kel el, az lg-ből messze nem fognak ennyit eladni (ahogy a 2x-ből sem).. persze ha majd megszűnnek a gombok vagy kitalálják, hogy a kijelző széle csak videó vagy képnézegetés közben legyen aktív, akkor nőhet az átló, de a hasznos terület csak az említett funkcióknál lesz nagy... de ennek is van hátránya, lásd sgs3, ugyanis tele van a net törött kijelzősökkel, mert vékony a káva, nincs, mi megvédje...

    a másik hülyeség meg (ami nem neked szól, de hasonló ehhez), hogy akinek van pénze 180ezres telóra, annak van pénze 10ezres tokra meg 20ezres dokkolóra... baromság... én 1 évig spórolok egy telóra (kivéve mostanában), aztán eladom a régit, és lesz pénzem valamilyenre. mondjuk 120ból próbálom kihozni a maximumot.. és szerintem rohadtsokan vannak így.

Új hozzászólás Aktív témák