Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anulu

    félisten

    válasz $p@rr0w #30 üzenetére

    de tudsz. de a 2 felület szét van választva, tehát pl Metron futó appból alt-tabbal nem tudsz desktopon futó Wordbe.

    [ Szerkesztve ]

    "Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

  • MASSlag

    tag

    válasz $p@rr0w #30 üzenetére

    Pl. meg van nyitva egy Internet Explorer és egy zenelejátszó a Metrón, egy Word és két fájlkezelő a sima desktopon.
    Ha a metróban vagy nincsenek megkülönböztetve a hagyományos desktopon megjelenő ablakok (Word, fájlkezelők), azok közül csak úgy tudsz váltani, ha először átkattintasz a normál desktopra, majd ott kiválsztod. (Szerintem, egy jó ideig nem fogsz tudni miindent a Metróbol indítani)
    Ebből kifolyólag a drag&drop sem működik a két felület között (legalábbis nálam). Nekem ez verte ki a biztosítékot. Nem tudtam a zenelejátszóba fájlokat dobálni a fájlkezelőből, vagy képet egy megnyitott mappába dobni az IE-ből.
    Van ingyen kipróbálási lehetőség, talán 15 napig, az bőven elegendő, hogy megtudd kell-e ez neked.
    Én nagyon javaslom, hogy ne legyen meglepetés. Kipróáltam, mivel nem tudtam érdemben használni a Metro UI-t ezért majdhogynem egy Win7-et kaptam, Start menü nélkül. Valaki együt tud élni ezzel a felülettel, én nem.

    [ Szerkesztve ]

    A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka

Új hozzászólás Aktív témák