2019. augusztus 20., kedd

Gyorskeresés

(#1) mephi666

mephi666
(veterán)

az első 3 kép szerintem okés, de az utolsón milyen csapnivaló hányadék textúrák vannak már? pfff... (elnézést a megfogalmazásért) az ea-nél már kb mindenből játékot csinálnak :S úgy vannak vele, hogy amíg a nevük miatt viszik, addig oké... kb 5-10éve még az ea=minőség volt... de mostanságra a játékaik minősége a béka segge alatt van... pár kellemes színfoltot leszámítva... de ilyen sajnos csak szökőévente 1 van kb... (és most nem belekötni, hogy a mirrors edge jó volt és idén nincs szökőév, mert: "kivétel erősíti a szabályt" :DD )

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) bishoplogan

bishoplogan
(senior tag)

Én láttam nagyobb felbontású gi joe képeket, de nagyon köpedelem.
Nagyon undorító grafikája lesz konzolokra! 3 éves szintűek!

(#3) mephi666

mephi666
(veterán)

az első 3 kép szerintem okés, de az utolsón milyen csapnivaló hányadék textúrák vannak már? pfff... (elnézést a megfogalmazásért) az ea-nél már kb mindenből játékot csinálnak :S úgy vannak vele, hogy amíg a nevük miatt viszik, addig oké... kb 5-10éve még az ea=minőség volt... de mostanságra a játékaik minősége a béka segge alatt van... pár kellemes színfoltot leszámítva... de ilyen sajnos csak szökőévente 1 van kb... (és most nem belekötni, hogy a mirrors edge jó volt és idén nincs szökőév, mert: "kivétel erősíti a szabályt" :DD )

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) twollah

twollah
(nagyúr)

Eleg kinosak ezek a kepek igy 2009 elejen.

(#5) mad1 válasza twollah (#4) üzenetére

mad1
(veterán)

Hát igen... minden platform...Psp es az xbox 360 kozott eleg nagy az ür.

https://hardverapro.hu/tag/mad1.html

(#6) Hunter2

Hunter2
(addikt)

remélem nem olyan lessz mint a vasember annak dején.

Eladó cuccaim (munkaállomások,LCD kijelzők, PC-k, SAS vinyók)--> https://tinyurl.com/ycn92zv2

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.