Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz sb #24 üzenetére

    Az optimális megoldás üzleti és vagy professzionális gépek esetén az, ha feltételezzük, hogy a professzionális felhasználó nem hülye, hanem professzionális, és rábízzuk a választást.
    Amúgy nem hülyeségekért nyígok. Egy hdmi vagy dp nem fáj, vékony, minden is támogatja, elfér bármin. Egy kártyaolvasó konkrétan vékonyabb, mint egy type-c, szóval, bakker, férjen már el... Két normál méretű usb port pláne. És e mellett kötelező jelleggel legyen minimum egy, de inkább kettő type c thunderbolt csati is, normális kijelzővel, normális billentyűzettel és kész a profi gép, amire úgy csapna le a nép, mint gyöngytyúk a takonyra.
    Érted, aki type c dokkolót akar, azt nem bántaná, hogy van ott más is, sőt, néha még valszeg jól is jönne.
    Akinek viszont konkrétan kell a többi csati úgy, hogy nem kell dokkolót cihelni a gép mellett, az viszont nagyon örülne neki, ha legalább az opció adott lenne.

    Amúgy részemről annyi, hogy ilyet se fogok venni és kész. Laptoszaki kollégák szerintem már konkrétan röhögnek itt rajtam, hogy évek óta nem találok olyan notit, amiért hajlandó vagyok fizetni, pedig hidd el nekem, árban ott tartok, hogy nincs felső limit, csak ha nincs felső limit, akkor kompromisszum se legyen, különben nem adom ki rá a pénzt és kész. Eddig annyira nincs számomra jó választás, hogy végül kínomban vettem egy olcsó fost (acer swift 3 egy r5 3500u-val meg fhd ips kijelzővel), mert úgy éreztem, hogy ugyanannyi kompromisszum lesz, csak éppen tized áron. Nameg ez két év alatt meghal, és két év alatt hátha lesz olyan noti, ami tetszik eléggé ahhoz, hogy megnyíljon a legérzékenyebb pontom (a pénztárcám :DDD).

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák