Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsopa

    tag

    Biztos hogy le fogom szedni ez a Skyblivion-t vagy mit, ha megjelenik, mert Elder Scrolls rajongó vagyok, ahogy az Enderal-t is leszedtem, amint megjelent... Toltam is pár tucat órát, még tetszett is. Pár éve meg és a a Nehrim-et is ugyanígy, de aztán tán 50-60 órát is nyomtam. Azonban az van, hogy olyan dömping van, hogy félre is raktam ezt is azt is (ha tetszett ha nem), mivel másik 5-10 játékot tolok minimum. Egyszerűen még akkor sem lenne az embernek ideje mindent kitolni, ha napi 40 órát játszhatna! Sajnos ez a fő gond. Mindenképp be akarom fejezni a Nehrim-et is, az Enderalt is (esküszöm nagyon tetszenek), csak a helyzet az, hogy mivel órák ezreit Oblivion-oztam és Skyrim-eztem, még ha mások is ezek és nem győzöm ismételni hogy valóban nagyon jó teljes modok, mégsem adnak valahogy annyira újat, hogy beléjük ragadjak és egyszúszra letoljam ekezekt... Oké, lehet én nem vagyok eléggé Elder Scrolls rajongó... fáj, de vállalom akkor ezt... de hát csak az ehavi és idei megjelenéseket nézve is le vagyok maradva tucatnyi nagy címmel, amik érdekelnek (holott nem érdekel minden, nem játszom minden marhasággal, pl nem MMO-zok már sok éve, nem GTA-zok és soha nem is tettem és erre büszke vagyok, nem BF-ezek vagy CS-ezek, meg semmi hasonló online, de még csak nem is Minecraft-ozok, nem NFS-ezek, max megnézek egy-egy részt, nem MC-zek, csak abba is belepillantok néha). Csak igényes fps shooter-ekkel játszom, mint pl CoD minden rész, (jaj jó jó tudom tudom, van akinek ez is igénytelen trágya szemét persze-persze) vagy éppen Far Cry, Wolfeinstein, Dishonored és Thief sorozatok, ill. azok legújabb részei. Igényes top kalandjátékok illetve tps-ek mint Tomb Raider, Hitman, AC sorozatok és hasonló és igényes top akció RPG-k, mint pl Witcher sorozat, Dark Souls, Dragon Age, Neverwinter, Sacred (és persze minden említett műfajban tudnék még tucatszám sorolni címeket) és hát nem utolsósorban az Elder Scroll saga persze ugyebár... Mivel ember vagyok, van életem, vannak kapcoslataim, munkám stb, ezért a játékra, mégha ez a fő hobbim is (bár még elvileg volna néhány másik is), nem tudok átlagosan napi 3-4, max 5 óránál többet szánni (így is elég ritkán alszom ki magam), és ha fejre is állok, már akkor sem fér egyelőre bele, sem egy Enderal, sem egy Nehrim, és tartok tőleg hogy egy Skyblivion sem fog, max pár óra megnézés, aztán a szokásos félretevés, és önmagamnak megesküszés hogy amint csak tudom, mindenképpen kitolom ezt is, mert tetszik és érdekel... és hány de hány ilyen önámító ígéret lóg a elvegőben, hosszú ohsszú évek óta... betartatlanul... hát hiába ez a gamer sors... ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák