2019. január 16., szerda

Gyorskeresés

(#1) mg1992mg

mg1992mg
(senior tag)

Én nem akarok rosszat mondani, de mi az isten ez a látvány? Még a tájra azt mondom oké, mellékes, de szerencsétlen robotok is hogy néznek ki? Nem 2012-t írunk már (és akkor még kedves is voltam)... Azért egy Titanfall 2 szintet lehetne hozni...

Samsung Galaxy S9+, Nintendo Switch

(#2) gubisadam válasza mg1992mg (#1) üzenetére

gubisadam
(fanatikus tag)

nem olyan rossz egy mobilos játéktól!...oh wait!!?!..

-= Honor 8 =-

(#3) Cifu

Cifu
(PH! nagyúr)

Azt is tegyük hozzá, hogy a játék immár előrendelhető, három csomag van hozzá, 50-től 120 dollárig, mindegyik csomag "bundle", vagyis az MW5 mellett a szintén a Piranha Games által futtatott Mechwarrior: Online-hoz is ad cuccokat. Engem egyébként ez utóbbi az, ami dühít, nem érdekel az MWO, kiábrándultam belőle (pedig Founder támogató voltam).

A grafikai kritikákhoz: nem rossz ez, ne essetek túlzásba. Figyelembe véve, hogy két tucat vagy még több egység fog egyszerre egy rombolható világban keringeni egymás körül, teljesen vállalható. Az újragondolt Battletech Mech-ek designja 75%-a tetszett már az MWO-ban is, ráadásul ahogy nézem a járműfelhozatalt alaposan felturbózzák.

[ Szerkesztve ]

A csapatmunka nagyon fontos: rajtad kívül másra is lőhetnek!

(#4) Dr.F.E.R.I. válasza mg1992mg (#1) üzenetére

Dr.F.E.R.I.
(PH! addikt)

Én fordítva vagyok ezzel. Szerintem a robotok úgy-ahogy rendben vannak, azért el is kell hogy fusson a játék valamennyire. A környezettel nem vagyok annyira kibékülve. Például hogy az épületek úgy porladnak el (1:06), mint az elhamvadt újságpapír, ami egy darabban maradt, de a legkisebb érintésre elporlik. Ráadásul nagyobb, szabályos blokkokba rendezve porlik el, még jóval mielőtt a robot végigmegy rajta. Az a szerencsétlen égő fa 1:10-nél pedig mintha egy megtépázott műfenyő lenne. A "város" is ritka kopár, nem úgy fest, mintha ott emberek éltek volna valaha is. Szerintem még dolgozhatnának rajta szeptemberig.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5) Cifu válasza Dr.F.E.R.I. (#4) üzenetére

Cifu
(PH! nagyúr)

Én nagyon örülnék, ha ennél is részletesebb és élethűbben rombolható környezet lenne, de nem nagyon láttam arra példát, hogy ezt hol csinálták volna meg jobban... :U

(#6) Dr.F.E.R.I. válasza Cifu (#5) üzenetére

Dr.F.E.R.I.
(PH! addikt)

Sajna nem hinném, hogy itt fogják

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#7) - = Zk = -

- = Zk = -
(PH! félisten)

MechCommandert nem akarnak feléleszteni esetleg?! :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! "

(#8) sheep

sheep
(PH! addikt)

Ojj, de kár hogy nem az egérrel kell célozni mint az MW 3-ban. Ez inkább a 4. részre hajaz.
Hát én csalódott vagyok a videó alapján (a grafika miatt is), de meglátjuk.

Privátra illik válaszolni...

(#9) laposonly11 válasza Cifu (#5) üzenetére

laposonly11
(senior tag)

"hogy ezt hol csinálták volna meg jobban... "

Ez talán kimaradt?

Ugye itt 64 játékos rohangál a képernyőn multiban, tankokkal, kocsikkal, repülőkkel, lovon, helikopterekkel stb. Ebből a Bad Company 2, 2010 márciusban kiadott játék, a Bad Company 1 ami kimaradt a videóból pedig 2008. június 23. Na ennyit erről! :U

[ Szerkesztve ]

???

(#10) SwitcX válasza laposonly11 (#9) üzenetére

SwitcX
(őstag)

Nézd meg mekkora dögökkel aprítják egymást, a BF rombolhatósága nagyon jó, csak ezt fel kéne sokszorozni hogy megállja a helyét a MechWarriorban.

(#11) sTERNI

sTERNI
(senior tag)

Azt nem értem, hogy nem sikerült olyan alcímet találni, amit a sorozatban már nem lőttek volna el. :U

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#12) F.E.K.. válasza Dr.F.E.R.I. (#4) üzenetére

F.E.K..
(fanatikus tag)

A városnál a kedvencem a fűbe vezető két zebra (jó, lehet hogy nem az valójában, de ezt juttatta eszembe amint megláttam ;) )

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#13) GodGamer5

GodGamer5
(senior tag)

A talajdeformáció továbbra is luxus... :W A földön pattogó helikopter roncs... :W
A grafika meg fos, úgy ahogy van. Távol van ez egy AAA játéktól. Lejáratják a MechWarrior nevet.

[ Szerkesztve ]

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#14) Cifu válasza GodGamer5 (#13) üzenetére

Cifu
(PH! nagyúr)

Az már megtették a Mechwarrior: Online-al....

(#15) CsabaZz

CsabaZz
(tag)

Az ugye megvan mindenkinek, hogy a játék még nincs kész? Majd akkor vegyük elő a fikagépet, ha kiadták a játékot.

"[...] Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük." :)

(#16) laposonly11 válasza CsabaZz (#15) üzenetére

laposonly11
(senior tag)

Tudtommal még sosem adtak ki játékról demot, félig kész grafikával, esetleg fizikával, ugyanis a grafikai motor az, ami már teljesen készen szokott lenni egy bemutató idejére (sőt van hogy jobban fel van tupoírozva a bemutatóra, mint amit megveszel, lásd pl. Far Cry 3 és társai csalássorozat), mivel azzal érdemes villogni a nagyközönség előtt, hogy ámuljanak és kábuljanak, különben a rosszabb látvány, az ellenkezőjét váltaná ki, a játék kiadása idejére tulajdonképpen már csak a bugok csiszolgatása szokott maradni.

???

(#17) Polllen

Polllen
(PH! nagyúr)

Nekem tetszik a grafikája, ahhoz hogy élvezhető legyen a csata pont elég nekem.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.