Hirdetés

2019. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) mg1992mg

mg1992mg
(senior tag)

Én nem akarok rosszat mondani, de mi az isten ez a látvány? Még a tájra azt mondom oké, mellékes, de szerencsétlen robotok is hogy néznek ki? Nem 2012-t írunk már (és akkor még kedves is voltam)... Azért egy Titanfall 2 szintet lehetne hozni...

Samsung Galaxy S9+, Nintendo Switch

(#2) gubisadam válasza mg1992mg (#1) üzenetére

gubisadam
(fanatikus tag)

nem olyan rossz egy mobilos játéktól!...oh wait!!?!..

-= Huawei P30 - Suzuki SX4 S-cross 1.4T 6aut =-

(#3) Cifu

Cifu
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Azt is tegyük hozzá, hogy a játék immár előrendelhető, három csomag van hozzá, 50-től 120 dollárig, mindegyik csomag "bundle", vagyis az MW5 mellett a szintén a Piranha Games által futtatott Mechwarrior: Online-hoz is ad cuccokat. Engem egyébként ez utóbbi az, ami dühít, nem érdekel az MWO, kiábrándultam belőle (pedig Founder támogató voltam).

A grafikai kritikákhoz: nem rossz ez, ne essetek túlzásba. Figyelembe véve, hogy két tucat vagy még több egység fog egyszerre egy rombolható világban keringeni egymás körül, teljesen vállalható. Az újragondolt Battletech Mech-ek designja 75%-a tetszett már az MWO-ban is, ráadásul ahogy nézem a járműfelhozatalt alaposan felturbózzák.

[ Szerkesztve ]

A csapatmunka nagyon fontos: rajtad kívül másra is lőhetnek!

(#4) Dr.F.E.R.I. válasza mg1992mg (#1) üzenetére

Dr.F.E.R.I.
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Én fordítva vagyok ezzel. Szerintem a robotok úgy-ahogy rendben vannak, azért el is kell hogy fusson a játék valamennyire. A környezettel nem vagyok annyira kibékülve. Például hogy az épületek úgy porladnak el (1:06), mint az elhamvadt újságpapír, ami egy darabban maradt, de a legkisebb érintésre elporlik. Ráadásul nagyobb, szabályos blokkokba rendezve porlik el, még jóval mielőtt a robot végigmegy rajta. Az a szerencsétlen égő fa 1:10-nél pedig mintha egy megtépázott műfenyő lenne. A "város" is ritka kopár, nem úgy fest, mintha ott emberek éltek volna valaha is. Szerintem még dolgozhatnának rajta szeptemberig.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5) Cifu válasza Dr.F.E.R.I. (#4) üzenetére

Cifu
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Én nagyon örülnék, ha ennél is részletesebb és élethűbben rombolható környezet lenne, de nem nagyon láttam arra példát, hogy ezt hol csinálták volna meg jobban... :U

(#6) Dr.F.E.R.I. válasza Cifu (#5) üzenetére

Dr.F.E.R.I.
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Sajna nem hinném, hogy itt fogják

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#7) - = Zk = -

- = Zk = -
(PH! félisten)

MechCommandert nem akarnak feléleszteni esetleg?! :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! "

(#8) sheep

sheep
(PH! addikt)

Ojj, de kár hogy nem az egérrel kell célozni mint az MW 3-ban. Ez inkább a 4. részre hajaz.
Hát én csalódott vagyok a videó alapján (a grafika miatt is), de meglátjuk.

Azért nem jó medvével beszélgetni mert gyakran félbeszakít

(#9) laposonly11 válasza Cifu (#5) üzenetére

laposonly11
(senior tag)

"hogy ezt hol csinálták volna meg jobban... "

Ez talán kimaradt?

Ugye itt 64 játékos rohangál a képernyőn multiban, tankokkal, kocsikkal, repülőkkel, lovon, helikopterekkel stb. Ebből a Bad Company 2, 2010 márciusban kiadott játék, a Bad Company 1 ami kimaradt a videóból pedig 2008. június 23. Na ennyit erről! :U

[ Szerkesztve ]

???

(#10) #78687232 válasza laposonly11 (#9) üzenetére

(törölt tag)

Nézd meg mekkora dögökkel aprítják egymást, a BF rombolhatósága nagyon jó, csak ezt fel kéne sokszorozni hogy megállja a helyét a MechWarriorban.

(#11) sTERNI

sTERNI
(senior tag)

Azt nem értem, hogy nem sikerült olyan alcímet találni, amit a sorozatban már nem lőttek volna el. :U

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#12) F.E.K.. válasza Dr.F.E.R.I. (#4) üzenetére

F.E.K..
(fanatikus tag)

A városnál a kedvencem a fűbe vezető két zebra (jó, lehet hogy nem az valójában, de ezt juttatta eszembe amint megláttam ;) )

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#13) GodGamer5

GodGamer5
(őstag)

A talajdeformáció továbbra is luxus... :W A földön pattogó helikopter roncs... :W
A grafika meg fos, úgy ahogy van. Távol van ez egy AAA játéktól. Lejáratják a MechWarrior nevet.

[ Szerkesztve ]

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#14) Cifu válasza GodGamer5 (#13) üzenetére

Cifu
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Az már megtették a Mechwarrior: Online-al....

(#15) CsabaZz

CsabaZz
(tag)

Az ugye megvan mindenkinek, hogy a játék még nincs kész? Majd akkor vegyük elő a fikagépet, ha kiadták a játékot.

"[...] Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük." :)

(#16) laposonly11 válasza CsabaZz (#15) üzenetére

laposonly11
(senior tag)

Tudtommal még sosem adtak ki játékról demot, félig kész grafikával, esetleg fizikával, ugyanis a grafikai motor az, ami már teljesen készen szokott lenni egy bemutató idejére (sőt van hogy jobban fel van tupoírozva a bemutatóra, mint amit megveszel, lásd pl. Far Cry 3 és társai csalássorozat), mivel azzal érdemes villogni a nagyközönség előtt, hogy ámuljanak és kábuljanak, különben a rosszabb látvány, az ellenkezőjét váltaná ki, a játék kiadása idejére tulajdonképpen már csak a bugok csiszolgatása szokott maradni.

???

(#17) Polllen

Polllen
(PH! nagyúr)

Nekem tetszik a grafikája, ahhoz hogy élvezhető legyen a csata pont elég nekem.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.