Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #17283328

    törölt tag

    válasz ggbuffon1897 #4 üzenetére

    A gigának köze sincs a fos hűtéshez, rossz BIOS-al indítottak. (Most azért megnéznék egy tesztet az új BIOS-al) Szerintem így már az abszolút ajánlott kategóriába tartozik.

    Rájöttem (utána olvastam :D) hogy miért nem stimmelt a Gigabyte G1 kártyán mért hőmérsékletem a neten található tesztekkel. Neten sok helyen 80 fok és afölött jöttek le a Giga G1 tesztelésekkel.

    Én ha megszakadok se tudom 71-2 fok fölé vinni a kártyát (gpu 1350) ventilátorok hangját nem hallani.

    Időközben a giga kiadott egy új Biost amiben visszább vették a gpu vcore-t (ennek ellenére nekem 1400at tudja alap feszen) ventilátor vezérlés változott, így lett a 71-2 fokos hőmérséklet is belőve. Mértem vrm diódán is 70 fok környéke a hőmérséklet.

    Így az új Biossal is megnéznék egy tesztett.. (nekem már így érkezett a vga nem én flasheltem)

    Korai bios-al elhiszem a 80 fokot, de jelenleg nagyon kell kínozni a Vga-t hogy elérje a 70 fokot, mindamellett hangját nem igen hallom ki a házból...

    Igazából nekem úgy 71-2 fok, hogy nem 54% a ventilátor hanem multkor linkeltem képet, 38% volt azt hiszem
    .
    Nagy előrelépés a hűtés terén. 72fok max, grafikonon átlag 68C körüli, hangja semmi..

    Hol itt a "fos" hűtés ? BIOS-t szúrták el...ezzel az új BIOS-al kellett volna indítani.

    [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák