Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • misx

    senior tag

    "hogy a francba nem képesek olyan lemeztípusokat vagy DVD-fejegységet kitalálni, amivel az egész WAREZ fogalom megszűnne".

    Hmm nem gondolod hogy egy kicsit durva lenne, hogy hirtelen új dvd olvasó kéne mindenkinek a játékhoz? Mert mire mindenki lecserélné a mostaniját újfélére, akkor várhatnának pár évet a bevezetéssel.

    "mert büszkeséggel tölt el, hogy egy újabb díszdobozos kiszereléssel bővül gyűjteményem."

    Én mindig is letojtam a dobozt, csak a helyet foglalja. Akkor inkább már (legális) digital download és megy a papírtokba. Vagy az alig egy DVD tokot elfoglaló külső HDD-re.
    Főleg akkor szar, ha előveszem a dobozt 2 év után, és a Win7 vagy egy új videókártya/driver miatt problémás futtatni (nálam pl. most Lost - Via Domus és a Conflict Denied Ops állandóan a VPU Recoverhez hasonlóan újraindítja a kártyát fekete képernyő társaságában, régen 7600GT-vel XP-n nem csinálta). Ennél még egy 10 éves DVD film is tartósabb, mert azt még egy BD lejátszó is lejátssza 130-as Plazma TV-n.

    Konzolnál már esetleg megéri mert ott 100% hibamentesen működik a game. PC-sre nincs garancia. Persze ha nem hatszázféle hardver jönne egy évben, akkor könnyebb lenne megírni a játékokat. Mi a szent ráknak kellett a 4000-es szériából egy féltucat kártya, ha egy év után mindegyik elavul és kifut, mert van "újabb"??? Nem bírom a konzolt, de az ötlet hatalmas: adjunk el féláron egy faxa hardvert a muksónak, ami 5-6 évig megy és csak játékokat kell rá venni.

    És a végére. AVP DX11. [Fölösleges lassítórutin az egész.]

  • misx

    senior tag

    Heh én most nézem egy több részes írás, csak a címoldalon múltkor épp a warez cimke volt kint. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák