Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vegitossj7

    addikt

    válasz CactuS #41 üzenetére

    Ha PvP-zni akarok, arra ott a Smite, vagy akármelyik béna MOBA.

    Mint mondtam, a kedvencem mikor pont az ellenkezőjét állítják a valóságnak, hogy nem grindolós egyáltalán. :(

    Kipróbáltam mind a hármat, de a GW2 kiemelkedett.
    Az még grind, hogy mész és eszetlenül szeded a gyümölcsöket a fáról, gereblyézel, szentjánosbogarakat szedj végtelen szám MÁS JÁTÉKOSOKKAL EGYÜTT GRINDOLVA. :W Ezt lvl 80-ig. Még ha fizetnének se csinálnám, de pont ellenkező eset történt, ezért vagyok ennyire pipa a játékra.
    Ez személyes vélemény, de 3 másik ember is meg tudja ezt erősíteni személyes körömben.

    Ettől függetlenül örülök, hogy nektek tetszik, de valóságot ne ferdítsük el, nem véletlenül írták itt is a kollégák, hogy elegük lett rövid időn belül.

    Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

  • vegitossj7

    addikt

    válasz CactuS #43 üzenetére

    :R

    Pontokra szedem inkább a rövid mondanivalómat, mert túl sok lenne az egész egyben:

    1. A PvP sosem izgatott, nem ezért játszok MMO-val, egy minimális belefér, de nehogy már így kelljen "fejlődnöm".

    2. MMO-k amikben legalább 2 maxos karim van: Tera, SWTOR (14 kari), WOW, B&S.
    Ahogy néztem, tökmind1 hogy maxos vagy kezdő vagy, mindenki ugyanolyan erős, ugyanúgy megöl 2 szúnyog maxos szinten.
    Igazad van, tényleg utáljuk ami nem instant, nincs kedvünk 60 kígyót megölni ahhoz, hogy 10%-ot lépjen a szintcsík 80x. Sztori egy 0, plant vs. zombie meccsig bírtam, mikor növényeket kellett leraknod meg ilyenek.
    Én is jöhetnék számokkal, mennyi időt öltem bele 1-1 mmo-ba, fel tudom sorolni a hibáit, nem állítok valótlan, ahogy a felettem lévő példa mutatja. Nem fogok más mmo-t felhozni példának, mert ezt kb. bármi übereli.
    A mozgás lassú, a combat csökönyös (a dodge-ot eltekintve, az tetszett), és hihetetlenül unepic. Persze később jönnek az emeletes szörnyek, de addig ne legyen már szenvedés.

    3. Ha elolvastad volna az előző hsz-ket, rájöttél volna, hogy 7 ezer forintot fizettem ezért. Ha a fejlődés iszonyat rossz, akkor már kuka. Könnyű felhúzni karit, miután egy megvolt, mert a térképen minden fel lesz fedezve alapból. Kidob téged az erdőbe, és minden instrukció nélkül a "fuss paraszt ölj meg minden pirosat" módszerrel lassan kell menni A-ból B-be teljesen rendszertelen küldetésekkel kikövezve.

    (Az SWTOR-ban kemény 8 óra maxra húzni egy karit rendes gearbe.)

    Én is lezártnak tekintem a vitát, mintha egy wowossal vitatkoznék hogy a wow szar. Nem fogja beismerni.

    De én örülök, hogy neked tetszik. :R

    Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

Új hozzászólás Aktív témák