Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    ". Az autók is összegyűjtendő tárgyak csupán, nem pedig értékes, jelentőségteljes vagy fontos gépek. Az autóvezetés élménye háttérbe szorul az ikonok, teljesítendő feladatok tengerében." - na ez viszont baj. :(
    Bár már a 4 kapcsán is megfordult a fejemben, hogy egyrészt a sok kürt, duda, mindenféle francos ruha, chat mondat stb, tök fölösleges. Lehetne az autókra és modifikációikra koncentrálni.
    A másik, hogy a 4 kapcsán írtam, ha a tereptárgyakon összetörjük az autónkat, akkor a garázsba visszaérve, az igenis lehetne egy creditekbe kerülő javítás, hogy megérje adott esetben vigyázni az autónkra, és legyen némi tétje, ha szétcsapkodod az autódat A-ból B-be menet (főleg, hogy a visszapörgetés ilyenkor is megvan, ha nagyon nem akarsz credit veszteséget); ne pedig az legyen amit én is csináltam, hogy sportot űztem az utak melletti kőfalak kiszántásából, mert olyan jól néz ki ahogy repülnek a kövek, tétje meg ugye nincsen.
    Szóval egy kicsit szigorúbb szabályoknak

    Az előző rész autóinak bekerülése szerintem üdvözülendő, és hát minek is dobták volna el, ha már lemodellezték őket?

    Ami a helyszínt illeti, mexikónak annyira nem örülök, persze szép meg minden, de személy szerint sokkal jobban örültem volna egy havas hegyektől tengerpartig tartó mediterrán világnak, Ciprus, Kréta, Spanyolorszg, vagy kitalált szigetcsoport mint a Just Cause 3-ban. Persze mindezt pár videóra alapozom, ahol nem sokat láttunk azért Mexikóból.

    Egyébként nekem a Forza 4 volt az első Forzám, és gondolom az 5 lesz a második, bár videókon ránéztem a korábbiakra is, pont ennek kapcsán nem tartom mexikót sem túl eredeti helyszínnek. Új-Zéland ... na az mondjuk durván jó lett volna.

    Mivel csak a második Forzám lesz (hacsak nem próbálok ki régebbieket addig) ezért em bánom, hogy egy kényelmes folytatás lett :)

    Azt látom, hogy a cikket végtelenül konzol szempontból írták de azért egy minimum/ajánlott PC-s gépigény sem ártott volna a cikk végére.

    (A CPU igénye nem vészes még az ajánlott I5 8400 sem, ahogy a 16GB RAM is simán megvan, ellenben ahogy látom a minimumnál is 4GB-os VGA-k sorakoznak :( ami nekem baj... )

    [ Szerkesztve ]

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák