Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz anulu #29 üzenetére

    Igazából te olyan funkciókba kötsz bele, amit 1 sec kikapcsolni, örökre. A sérthetetlenséget is, az ív és fékezés jelzést is, a töketlen ellenfelek is felnyomhatók olyan szintre hogy médiumon vért izzadsz, kipörgésgátlóval meg menetstabilizálóval is és végig a határon kell vezetni, majd ha megdob egy rázókő a német pályán pl. és csak egy picit lekoccolod az autód, akkor vége. Mert az a sérülés pont elég hogy a legutolsó gépi ellen is beelőzzön. (ráadásul reális a sérülés úgy ahogy, pl eleje sérül akkor csökken a leszorító erő elöl és gyorsabb kanyarokban nagy ciki van, ha hátulja akkor pedig kitör a feneke, tehát nem egyszerűen csak lassulsz, ez olyan élmény amit nem ad vissza semmi más, kell az ilyen játékokba és kész) Vagy ha a gumit eszetlenül használja valaki. Nem ismered a játékot, rendben, nem játszottál a kettővel mert akkor tudnád miért van benne, semmi gond. Csak akkor minek firtatod a kikapcsolható dologokat, mivel többször is felhoztad. Próbáld ki a kettőt, aztán jobban megérted a játék gondolatmenetét. Fizikában egyelőre a forza2 a legjobb autós játék a jelenlegi konzolos kínálatnál, élményben is ott van, aki játszott a gt5p-vel és a forza2-vel is akkor az általában azt mondja hogy remek játékok (tudom hogy az egyik egy bemutatószerűség, de időben az illik össze, tovább fejlesztették a gt5p-t mint a forza2-őt és a forza3 is előbb jön, meg más autós játék nincs ps3-ra ami ilyen szint, ahogy x-re sem, sajnos). Nem hinném hogy a 3-ban lerontották a fizikát és szimulátor részt. A gt5p-ban nincs lehetőség kikapcsolni a törhetetlenséget, a kanyarlevágást, a kikoccolást stb, ezek hibák nálam, amit szerintem a gt-5ben javítanak is, mert nem játszottam a gt5p-vel, de amit láttam videon voltak hibádzó részek, mintha kicsit a grafikára hajtottak volna elsődlegesen, ami látszik is, de mára már nem volt olyan sok idő. De fogadni merek hogy a teljesben ott is ott lesz az opció a sérülésre. Különben nem milliók vennék meg a játékot. Teljesen felesleges a vita, manapság nem adnak ki olyan terméket amit csak 100 000 ember venne meg (vagy ha igen akkor az olyan is lenne). Csak megadják a lehetőséget hogy a 100 000-nek is tökéletes legyen, pár opció kikapcsolásával, inkább ez maradjon meg. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák