Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CsonkaImo

    addikt

    válasz Ellia #6 üzenetére

    Egyetértek. Nem kívánom a csődjüket, mert grafikailag tényleg nagyot alkotnak. Viszont a játékaik tényleg inkább interaktív benchmark-ok. Far Cry (igaz ez az Ubi érdeme is) és Crysis óta nem alkottak maradandót számomra. Mindenesetre sok sikert kívánok nekik a jövőben.

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Ellia #6 üzenetére

    Szerintem meg ez a techdemózás egy hülyeség, a Crysis 1 is egy tartalmas játék volt, nem volt olyan kiemelkedő mint egy Half Life 2 de egyáltalán nem volt rossz a sztorija, és a nanoruha képességei is nagyon forradalmi volt.
    Szerintem meg tényleg nem látunk egy ideig, legalábbis a kor szintjén mindig a Crytek csinátla a legszebb játékot, a 2007-es Crysis szebb mint a mostani Cod Ghost, de egy Battlefield 4 se szebb mitn a Crysis 2 dx11 pazchel... A Ryseról nem beszélve, az a játék maga a grafikai orgia, és nem nem azt mondom hogy csak ilyen játékoka van szükség, de az hogy soha ne lássuk azt a látványt amit az éppen aktuális hardverekből kihozható lenne az bánt. A C2-C3 grafika/gépigény szempontjából szerintem egyedülállóan tökéletes.
    Nagyon jó lenne, ha a Ryse multiplatform lenne és a következő Crysis meg sandbox lenne megint, szerintem egyből fellendülne az üzlet.

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák