Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • amoledus

    aktív tag

    Utolsó jó telefonjuk a G4 volt az én szememben.....de abban( és a g3-ban) pedig a qualcomm proci~nem az lg hibájából de megadta magát ugye a bootloop...,a nougat-ot is húzták nyúzták onnantól kb. jöhettek bármivel akik csalódtak már nem akartak lg-t.

    Ez a noccs dolog meg számomra hányingerkeltő és zavaró gagyinak hat,mást is másolhatott volna az LG....

    [ Szerkesztve ]

    #ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

  • amoledus

    aktív tag

    válasz DonLaca@ #105 üzenetére

    Bootlop-al egyetértek , de kicsit pontosítok a qualcomm snapdragon procik a 800as szériától felfele sajnos szeretik megadni magukat , valóban volt egy időszak amikor forrasztási problémák is voltak , de az ki lett javítva . Nem márkafüggő a dolog ugyanez a jelenség van pl. a samsung note 4 qualcomm procis változatánál (de pl az exynos samsung procis note 4-ek N910C-k vígan üzemelnek nincs ilyen gondjuk) ugyanez van a HTC M8 M9-el megáll a logónál,nexus telefonokkal ugyanaz nem csak az lg féle nexus-okkal , mostanság a sony z5-öt is kezdik hordani. Más márkánál nem bootloop az elnevezése a hibának de ugyanaz a hiba forrása, igaz az lg g3 g4-nek a hűtése a 0-val vetekedett azért jár a fekete pont ,ám önmagában nem ők tehetnek arról,hogy a qualcomm ilyen alkatrészeket ad .Nincs nagy jelentősége a miértnek ,ugyanis rengeteg vevőt vesztett, én is szerettem az lg g4-em annó de egy ideig nem veszek lg-t az 100....

    [ Szerkesztve ]

    #ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

Új hozzászólás Aktív témák