Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hejesírásó

    senior tag

    válasz Vincent_ #24 üzenetére

    80 as átlag \ óra-> ergo 80km-t tesz meg óránként. 3 óra alatt megy 3*80-at 100 on eszik 9-et.
    calculátor bekapcs, bepötög. ja 1 nullával többet írtam, de még az is 3 szorosa a 10 dodónak.

    ollie: 25 vagyok erejem teljében. és távkapcsolatban vagyok, ergo ritkán látom a fényt az alagútban. 3 óra még kevés is néha.

    nem tartom jónak ezt, ne értsetek félre, csak levezettem h 2000 forint 3 óra szórakozásért nem sok.

    a hipermarketes kostolgatós jánykák sem kérnek pénzt a pipifasírt cefetlikért....

    :U

    [ Szerkesztve ]

  • BiP

    nagyúr

    válasz Vincent_ #24 üzenetére

    Gondolom 7.200 akart lenni. Úgy kb. reális.

    Nézzük a dolog jó oldalát. Ha tényleg 3órásak lesznek ezek a 10dolláros demók, akkor a teljes játéknak illene minimum 15-20 órásnak lennie. Most úgyis nagy bajuk a játékoknak, hogy 4-5-6 óra játékidő van bennük, mindezt 50 dollárért.
    Vagy más aspektusból: Ez az epizódosdi egy újabb reinkarnációja. Az első epizódot megkapod 10dodóért, a többit meg a maradék 40-50ért.

    Ebből (a kiadókon kívül) csak azok a játékosok jönnek ki jól -feltételezve, hogy tényleg beleraknak 3 óra tartalmat- , akik hamar meg szokták unni a játékokat, vagy nem mindig játsszák végig. Nekik egy jó dolog lehet, hogy 10 dollárért megkapják az első pár pályát, végigjátssza, aztán látta is a játékot, és sok pénzébe sem került.

    Persze a helyzet nem ennyire ideális. A lényeg, hogy most olyanért is kérjenek pénzt, ami korábban ingyen volt (a demó marketingértéke elvitte a hátán az egészet), most pedig lehúzzák azokat az embereket, akik hajlandóak fizetni érte.
    Az ingyenes demókban és az ingyenes bétatesztelésben (és akár az ingyenes DLC-t is ide vehetjük) az volt a jó, hogy mindkét fél jól járt. A játékos ingyen jutott hozzá valamihez, a cég/fejlesztő pedig így jutott ingyenmunkához ill. a demón keresztül sok potenciális vásárlót célozhatott meg. Na mindez összeolvad, és fizetős lesz. Gratula.

    "Patcher: Ez briliáns stratégiának tűnik a számomra." - Persze, mert ez egy nekik újabb pénzforrás, és még 5perc alatt meg is lehet magyarázni, hogy miért jó. (lásd hsz-em fenti része)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák