Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    hát, nem tudom. tavaly elővettem az FF7et és az első pár óra ordenáré mértékű grindingja után hagytam a fenébe. nagyon lassan mozognak a karakterek, minden nagyon messze van és legfőképpen kegyetlen lassú a játékmenet.

    persze ezek a hibák akkor is megvoltak, amikor új volt, de akkor még:
    1.: 16 voltam és volt ilyenre időm
    2.: a sztori kárpótolt az egyébként ordenáré játékmenetbeli problémákért

    a vicc az, hogy azóta beszéltem 3-4 másik emberrel, aki anno imádta, és kb mind ezt mondta, hogy elő próbálták venni, és nem ment.

    azért persze ha megjelenik, és Aerist immáron meg lehetne menteni...:D

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Archanon #24 üzenetére

    a kockakezű animációt én szerettem, nagyon minimalista volt, de kifejező:) (már amikor kijött se volt annyira gyönyörű... FF8 meg főleg nem pl a Q3Ahoz képest).

    sajnos tényleg unalmas, repetatív és extrém grinding (8at meg sem néztem, ott a Marlboro Islandos endgame grindinget mégegyszer már nem tudnám megcsinálni:D). a sztorinak ehhez semmi köze, az jó volt.

    egyébként érdekes ez is, hogy mennyire megöregedett, a Mario Cartot és a Super Smash Brothers programokat a mai napig toljuk egyik barátomnál és mindkettő hatalmas móka. meg megpróbáltuk az eredeti Mariot is, csak sikerült valahol az utolsó worldok környékén kezdeni és rájöttünk, hogy az I want to be the guy nem is annyira eltúlzott nehézségre:D. belegondolva extrém miken nem mentünk át fiatalabb korunkban.

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák