Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz oriic #15 üzenetére

    Nem tudom mi akadálya volna... :U Az előttem hozzászóló remekül vázolta az FF7 gyengeségeit, ami miatt én se voltam képes "visszatérni". 9-11 évesen, 0 angol tudással, PS1, nyomtam én is a grindet, ha épp nem bátyám vitte, én meg az ő gameplay-ét moziztam. De azért jól elszórakoztatott, mi több.. ^_^. Na, tehát ráférne egy "korszerűsítés" játékmenet terén (!) - de persze nem arról beszélek, hogy a fele legyen scriptelt video... A játék fősztorija meglehetősen jó (azóta több helyen elolvastam, hogy értsem egyáltalán az Advent Children-t, mert ezek hiányában a film egy rakás WTF), ráadásul még újat is lehetne vinni bele.

    Az újabb Fájnölfentezikkel még sajnos nem játszottam, így azokhoz viszonyítani nem tudok, de ami késik, nem múlik. ;] Úgyis jön az "Xbox 8", talán végre beruházhatok majd egy 360-ra. :DDD

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák