Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zolmesz

    aktív tag

    Szép, meg ingyenes, meg köszönjük, de nem lehet, hogy ez még egy béta verzió?
    Nálam hiába volt beállítva, hogy "gyors", meg használjon autópályát és fizetős utat, engem állandóan le akart vinni az M3-asról, hogy a sima 3-asra, hogy aztán a 9:00-ás érkezésemet "gyorsabban", 10:55-re gyorsítsa.
    Visszafelé és kerülte volna az autópályát, míg egy másik (Sygic) szépen kihozott a városból és felvitt a pályára.
    Még szerencse, hogy tudtam az utat, és csak teszteltem a programot, de eddig nem vált be :(

  • zolmesz

    aktív tag

    Mi köze van egymáshoz az ingyenességnek és a kritizálhatóságnak? Ingyen van, de legalább nem oda és úgy navigál, ahova én szeretném? Bocsi, akkor nem szólok semmit.
    Szerintem a fejlesztők még örülnek is, hogy szereztek egy csomó tesztelőt akinek a hasznos(!) kritikái alapján még fejleszthetik a később megvehető fizetős verziót, hogy az már jól működjön.
    De ez nemcsak az IGO-ra vonatkozik, van egy csomó ingyenes alkalmazás is, ami figyelembe veszi a felhasználók véleményét, igényeit, amiből még egy fizetős program is kialakulhat, mi ebben a "magyar mentalitás"? Azért mert valami ingyen van, működjön már úgy, ahogy annak kell, ennyi az egész.
    Aztán jön az, hogy ha marad minden ugyanúgy, akkor a felhasználó dobja a programot és keres egy másikat, megint csak ennyi az egész.

Új hozzászólás Aktív témák