Új hozzászólás Aktív témák

  • vadkörte

    addikt

    Figyelem! Kritika következik!
    (Lesz benne pozitív is, lesz benne negatív is)

    Letöltöttem, telepítettem - és nem azért, mert minden ingyenesre repülő warezb#@&i androidos vagyok, hanem mert kiváncsi voltam rá, mit virít az NNG - majd kipróbáltam.
    Röviden, az érzések vegyesek.

    Tisztelt NNG*!

    A kezelfelülettel nekem semmi komoly bajom nincs. Könnyen és gyorsan be lehet állítani, nincsenek benne felesleges sallangok. Juli hangja kellemes, lágy, nem tolakodó, a többieké semleges, se ilyen se olyan... (ez volt a pozitívum)

    Most a negatívumok:
    Ugye Moha'bát-t időközben nyugdíjaztátok, ha nem, ne csodálkozzatok, ha valaki tarkón lövi. A hideg futkozik a hangjától a hátamon. Valamint a végleges verzióból ugye kiveszitek azt az ócska billentyűzetet! KÖNYÖRGÖM! Vegyétek ki!!
    Ja és nem ártana, ha a térképet is aktualizálnátok néha. Elavult, emellett a sebességhatárok sem a legpontosabbak, a sávváltásra is akkor figyelmeztet, amikor váltanom kellett volna. (Ja és nem, nem Alsóbüdöstekeresdről van szó, hanem egy megyeszékhelyről)

    Köszünettel
    Egy felhasználó az 500 000-ből.

    *:
    Allítólag a nagy testvér mindent figyel (NNG is olvass(hatj)a a fórumot, talán így eljut hozzájuk a kritika.

    Nem, a HERE térképe sem jobb! Semmivel! Ami az IGo térképén nincs rajt, vagy nem jól szerepel, az jó eséllyel a HERE-nél is rossz. Egy másik NNG-s hírnél már értekeztem erről.
    Jó a kezdeményezés, van ami nagyon tetszik benne - pl. a nagyobb/főbb utak kereszteződésénél időben jelzi merre melyik úton lehet tovább menni, a cél közelében segít a parkolóhely vadászatban, stb...) de köszönöm én nagyon jól megvagyok az OSMAnd+-szal, számomra az minden téren jobb. Nem törlöm le, de nem ez lesz az elsődleges navigációm.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv. V. Körte

Új hozzászólás Aktív témák