Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz drzsoo1 #258 üzenetére

    Na igen, csak az a baj, hogy sokszor a tényekért, vagy akár a teljes igazságért képesek megkövezni az embert, így néha kétszer is át kell gondolni a dolgokat.
    A harmadik világháborúról meg megint csak annyit, hogy így-úgy, de úgy is meglesz és áldozatokkal fog járni, az hogy most hogy zajlik le az teljesen mindegy, viszont a terroristák már megint mások.
    Itt igazából a tőkések ellen (nem mondom ki a nevüket, de a 2. vh-t is alig élték túl) fog megint háború dúlni, ugyanis már elég sokan nem tűrik el, hogy kizsákmányolják a világot (ráadásul durván), meg csatákat és háborúkat keltenek csak azért, hogy ők jól járjanak(veszik az olajukat, a fegyverüket, vagy éppen a háborújuk számukra kedvezően hat a tőzsdén stb.) és ugye a terroristák is itt jönnek a képbe.

    blackrulz: Látom Te mindenkibe belerúgsz :D Sebaj, idővel eltűnik ez a feltűnési viszketegséged :D

    Nade viccet félre téve:
    Ugye ma a legtöbb dolog digitális (elektronikus) formában is jelen van és ami így van, az könnyen hozzáférhetővé válik, legalább is egyesek számára :)
    Meg ugye Putyin az, akit én végképp nem írnék le, mivel neki aztán jó gondolkodásmódja van, tehát én azt is kinézem belőle, hogy ha célja lett volna, hogy az inflációt megakadályozzák, akkor megtették volna, persze csak feltételezem és nem állítom, mielőtt ebbe is belekötnél.
    Mint azt te is tudod, egyes dolgokra nagyon jól hat az infláció, még akár az adott országon belül is, tehát mindennek oka van, na de ne térjünk rá erre, ha jártas vagy gazdaságban, úgyis tudod miről beszélek.

    Ami meg megint az apple-t illeti, de tudom, hogy más cégek is hasonlóak, de mégsem annyira mocskosok, mint az apple, meg azért mégse nézik annyira hülyének az embert, mint ők, bár tény, hogy akit rávesznek az meg is érdemli, na de hagyjuk.
    A tartósság meg megint más téma. Említettem már a villanykörte összeesküvés-t nem? Ha még nem nézted meg érdemes megnézni, pont erről szól, meg hogy mit és hogyan érnek el és benne van a mocsok apple is és ezzel le is zártam volna.

    "egészen nyilvánvaló volt, gyakorlatilag az elsőt lezáró békeszerződés egyenes következményeként következett be."

    Ugye mivel a második világháború nem hozta azt az eredményt, amit kellett volna és bizonyos területeket tekintve csak rosszabb lett, ezért előre látható volt, hogy lesz még egy záró háború, még ha ez később is következik be. Persze minden nézőpont kérdése, hogy ki hogy látja és milyen szempont szerint nézi, persze tény, hogy a második világháború tényleg előrelátható volt, főleg amilyen helyzet alakult ki akkor.

    "ha gazdasági világháborúra gondolsz akkor az már zajlik. ha gerillahadviseléssel nem lehet világháborúzni, más meg így hirtelen nem jut az eszembe."

    Igazából a gazdaság mindig vele jár, főleg hogy most éppen a gazdaság bizonyos szereplői miatt fog megtörténni, de ezt fentebb részleteztem.

Új hozzászólás Aktív témák