Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoleee83

    addikt

    válasz 30z.Samu #8 üzenetére

    Benne volt a Kotakus cikkben, hogy nem lesz új grafika, próbálják tartani a Ps2 éra kinézetét.

    " The UI for the games are being updated too, but will retain the same classic style. No details were shared about gameplay, but Kotaku has been told these remastered titles are trying to stay true to the PS2-era GTA games as much as possible. "

    A Halo Master Chief, Crackdown 2, Crackdown 3 felújított részein dolgozó fejlesztők készítik, akik azóta Rocstar Dundee néven futnak mint stúdió.
    Hasonlót lehet várni kinézetben is, nekem a HMC nagyon bejön egyébként.

    [ Szerkesztve ]

    * You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

  • hunluki

    senior tag

    válasz 30z.Samu #8 üzenetére

    GTA SA-t kb 2 hete játszottam újra végig :) Szerintem teljesen vállalható, a grafika ilyen játékoknál sokadlagos meg ahogy többen is írták, része a hangulatnak a bénácska grafika. Ellenben ha a 3 irányítását, fegyverkezelését beletennék a 3/VC-be az sokat dobna rajta.

    Mondom ezt úgy hogy épp a VC-t játszom és tervben van a 3 is.

    #18: Pl, nálam se megy a WIN10-es gépemen, pedig nem vagyok egy n00b és az összes létező neten fellelhető trükköt kipróbáltam, de nem működnek, se a GTA3, se a VC. Ha épp elindul, vagy az egér nem működik, vagy a menü nem működik (eltűnik) egyáltalán, vagy csak egyszerűen teljesen lefagy a játék. Sok órát elcsesztem, feladtam.

    Ez azért mókás mert ubuntu alatt pöccre indul a 3/vc/sa steamen :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák