Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz NightGT #149 üzenetére

    az nagyon jó, ha alacsonyabb órajelen jó a fogyasztás, de ezzel a gyakorlatban ki lehet törölni
    5700xt-nek is jó a fogyasztása, csak nem azon az órajelen amin kiadták ( : pláne a polarisoknak
    uv-val sok mindenen lehet finomítani - nálam alap -, de az már nem default, csak jó kérdés ezt hányan alkalmazzák, itt is elég sokszor látni, högy lövése nincs az emberkének mit jelent, mit kellene csinálnia, nem is hallott róla
    van rá 100ft-om, többen kapcsolják be az 500w limitet, mint ahányan uv-val használják a kártyát

    koko52
    nem tudom hol olvastam már, ott az volt nem lehet újrahasznosítani a cellákat, passz
    most rákerestem, pl ez érdekes, elviekben lehet, gyakorlatban drága, innentől vagy megnyeri a vevő az árát, vagy megy a szokásos megoldjukokosba' hozzáállás

    csakos1997
    még mindig jobb mint 500 ;] 250-300 közé tippelem
    nyilván mindenki vesz amit akar, de pl 27"-4k játékra megint egy érdekes kategória, 32"-on már más, 27 felülete ahhoz túl kicsi sztem
    ha valaki nem akarja túlcifrázni, akkor tolja 27" 4k-t 1080p-n skálázással, egész számú többszöröse a 4k a fhd-nak, sztem teljesen élhető, és sokkal jobb a végeredmény mint egy 27"-1080p monitor
    mondjuk ez nem gyóóóóóó', akkor nem kell zabálós vga-t venni ( :
    megnézném azt a gépet azért :)

    vaakuum
    dehogy eszik annyit, ha csak nem 75-85" lcd vagy oled van rájuk kötve :) monitor nélkül max 100w, de inkább alatta, hdd-k, táp hatásfokának és egyebeknek függvénye
    monitor meg attól függ mekkora, 24-27" 20-40w átlag, 32" 50 körül
    egyébként érdemes beszrezni egy kemény 3-4e ft közötti fogyasztásmérőt, aztán lehet méregetni és nézni mi mennyit eszik

    csak úgy eszembe jutott, eu-ban már a porszívókat is ha minden igaz beszabályozták max 1000w-ra, tényleg nevetséges hogy vga-ból és cpu-ból olyan fogyasztásút gyártanak amilyet akarnak

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák