Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #57919488

    törölt tag

    válasz boost #31 üzenetére

    Az egy exclusive cim ami a konzol eladasokat erositi az adott markanal ugye. Igy kozel sem lehet osszehasonlitani :N
    Van aki pl. csak a Halo miatt vett boxot stb.

    [ Szerkesztve ]

  • mentoloshypo

    senior tag

    válasz boost #31 üzenetére

    Nem egy műfaj, de van valami a mondandódban.

    Elég durva kijelentés az, hogy már nincs hova fejlődnie a FC3-nak, azért annyira nem volt jó játék...
    Grafika még PC-s se volt olyan amitől leteszem a hajam. A drogos, egy emberként megmentem a világot (pontosabban esetünkben a szigetet) tucat sztori szerintem említésre sem méltó!
    A lopakodás nem működik, hiába súlykolja a játék az ellenkezőjét: 100-150m-ről a tábortól éjjel egy bokorban megbújva, hangtompítós sniperrel mellé lövök (nem találok el semmit, a levegőben továbbhalad a lövedék a tábor fölött) és már abban a pillanatban tudják, hogy hol vagyok, és AK47-el mérnöki pontossággal kiszednek ilyen távolságból.
    A fő küldetések jók voltak végig (igaz a végére amikor már az isten tudja hányadik tagot mentem meg tök egyedül már kicsit izzadság szagú) ezt élveztem, viszont a mellék küldik hulla sablonosak voltak, no változatosság: ölj meg egy állatot, ölj meg egy bandavezért késsel, egy járművel juss el A-ból B-be, kb ennyi végig, plusz egy két vérszegény küldetés a helyieknek.
    A főgonosz: Vass, aki a legbadass-ebb faszninak állítottak be a megjelenés előtt kb alig látjuk és a játék felénél meg is öljük, no comment. A főboss meg tipikus, szinte már röhejesen sablonos karakter, némi dzsigoló beütéssel.
    A multiplayer: azt hiszen (ismét) no comment kategória. 2 évvel a megjelnés után is béta állapotú, fagy, kidob, lefagy a karakterem, ismeretlen okból meghalok és semmi pluszt nem ad a többiekhez képest. Eléred pár nap alatt a max 75-ös szintet és kb ennyi a játék.
    Szóval lehetne még fejlődni bőségesen, ennek ellenére élveztem a játékot (3szor is végigjátszottam, plusz a jól sikerült co-op küldetések) és megérdemelten kapta az elismeréseket, 2012 legjobban sikerült FPS-e.
    A gond csak az, hogy ez nem a FC3 érdeme, hanem annak az évnek a sara...

    Mindez persze csak az én véleményem, remélem egy rajongót sem bántottam meg. ;)

Új hozzászólás Aktív témák