Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ata4100

    csendes tag

    válasz Xaels #6 üzenetére

    Aláírom, de ha beszippant a játékélmény - értem itt az olyan dolgokat, hogy nem esek ki a játékból olyan bugok miatt hogy a fát 10 cm es láthatatlan fal védi és nem lehet ellőni mellette ( like Homefront) , meg hasonlók, és élvezetes lesz játszani, akkor elég lehet még egy 3. helyre a többiek után ( cod, bf).

    Cod-ban a Host rendszert nem szeretem mert sokszor lagzik, a nagyon kicsi pályákat,( mw2 ben még ideális volt, mostmár nagyon kicsik,) és a borzalmas spawnt.

    BF3-ban a hatalmas pályák nekem már zavaróak - elnézést előre minden bf3 fantól, de nekem egy camper gamenek tűnik a cod után, lehet, hogy realisztikusabb, de én élvezni akarom a játékot.

    Én látok benne esélyt, ha jó nyomvonalú pályák lesznek, eltalálják az ideális méretet, és még a spawn rendszer sem lesz kukába való.

    Saját véleményem: hogy a Cod közel kiváló, sok apró hibája van ami zavar, de összességében elég jól összerakott játék, ha csak pont ezeket javítják itt ki, amire így a videó alapján van esély, akkor tetszeni fog! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák