Új hozzászólás Aktív témák

  • julius666

    addikt

    Már a 3. résszel se tudom hogy tudtak egyesek több száz ( :Y ) órát ellenni.
    Nem szép, bugos, idegesítő. A környezet valóban nem rossz (főleg ha felrak az ember valami normális felbontású textúrapakkot, ami alapból van elég vérszegény), és egész egyedi hangulatot is teremt, ezt aláírom. Viszont amint valami NPC-vel találkozik az ember, annyi a hangulatnak. Gagyi a karakterek mozgása, gagyik a dialógusok (elsősorban technikai szempontból, tessék összehasonlítani a DA-val vagy Mass Effectel), és én az FPS-részét is erősen gagyinak éreztem (TPS-ben meg nem szerettem menni, a karakterem mozgásától meg a rossz nézettől kirázott a hideg). Még akkor elment a grafika, de ez ma már rettentően kevés. Az animáción meg semmit sem javítottak. Respect Bethesda a rengeteg munkáért, amit a projektbe öltetek!

    Az első részt kb 40 óra után otthagytam, addig még reménykedtem beindul valami ami megfogna, de amikor egy bug miatt belekeveredtem egy olyan eseménybe, amibe valami küldetés miatt kellett volna, otthagytam a p*csába az egészet. Szeretem a zsánert, de ezek után (meg a trailerben látottak alapján), jó eséllyel a New Vegast ki se fogom próbálni.

Új hozzászólás Aktív témák