Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    Én úgy gondolom hogy a Bethesda egyszerűen beállt a sorba és túlságosan puhapö** továbblépni. Van egy jól bevált recept, ami egyszer kasszasiker volt és azt adják is újra és újra, nekem kicsit assasin creed beütése kezd lenni a sorozatnak. Nincs megújulás, nincs változtatás, ami változtatás van az kizárólag a nagyon trendi építgetős termelősdi éljük túl a világot dolog, ami helyett lettek volna szerintem fontosabb dolgok is amik már a fallout3-ban kiáltottak hogy következő részben változtassanak rajta. Nem tették. Így is tök jó játék és mivel régen volt az előző rész szerintem megéri az árát mert egy végigjátszás is elég tartalmas lesz vele. De egyet értek hogy ez messze nem 9-es vagy 10-es játék.

    A wasteland 2 készítő brigádot úgy ahogy van meg kellene vásárolnia a kiadónak és velük együtt megújítani a sorozatot. De gyanítom a következő rész már arról fog szólni, hogy a házépítés után legyen 3 feleség és 9 gyerek minimum, persze beépítve a story fővonalába és egy moba módot is biztos beépítenek. Mert az a trendi.. :)

Új hozzászólás Aktív témák