Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arabus

    addikt

    válasz DeltaPower #28 üzenetére

    Mint mondtam jobb a 3900x-nél arra amire használom bármilyen fájdalmas is és borzalmas szerelmi kötődést mutatsz azon cég iránt (ez a te magánügyed).
    Az is nyilvánvaló hogy aki nem azt a céget isteniti dilettáns és bolond,hát siránkozni meg végképp nem fogok egy borzalmasan túlárazott termékért ezt végképp elkönyvelheted.
    Hozzáteszem még van itthon egy 3700x és egy 2700 is majd ezek leváltását is tervezem.
    Szintén ár-érték arányban nekem optimális processzorokra.
    Igen a túlvásárlás igaz lehet mert igy utólag életem második baklövése volt az fx után,
    de ne aggódj többé nem fogok bedőlni a hangzatos igéreteknek.
    Még annyi hogy megelőzzem nem konvertálok nem készitek videovágást hiszen virushelyzet van nem is megyek sehová,nem tömöritgetek csak akkora fájlokat ami épp egy játék vagy program kicsomagolása ellenben játszani szoktam amiben nagyon jó segitség a 4400 mhz-en szaladó cl16-os memóriám 41ns késleltetéssel és sajnos ezt a régi nem tudta hozni.
    Igen valóban ostoba vagyok én is és még melettem pár százmillió sorstársam is.

    Xeon Platinum 8468,Ryzen 7500F,Gigabyte B650M K,Xeon Phi,i9 7960X,i9 7920X,Xeon w2135,Gskill royal 4400,Gskill Trident Z,Pico 4,Red Devil 7900XTX,Asrock W790 WS,Fury Pro RDIMM 6000,Z590,Intel Cryo,Intel 11900F,Ryzen 5600,Radeon 7600,Radeon 6800...

Új hozzászólás Aktív témák