Hirdetés

2019. október 20., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) .LnB

.LnB
(félisten)

És ki vehet részt az alphában? Vagy nyílt volt a jelentkezés?

Homo Ludens

(#2) oriic válasza .LnB (#1) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Bárki jelentkezhetett.

Live-Die-Respawn

(#3) .LnB válasza oriic (#2) üzenetére

.LnB
(félisten)

Na akkor ez elkerülte a figyelmemet, mert átnéztem az email-jeim. És nem nagyon találtam semmi Evolve témájú levelet. Pedig tuti jelentkeztem volna rá :)

Homo Ludens

(#4) k4rL^ válasza oriic (#2) üzenetére

k4rL^
(senior tag)

Bekerültem, megörültem hogy le is lehet szedni előre, erre vmi 150mb-t töltött csak le.

(#5) Bad Pritt válasza .LnB (#3) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)
LOGOUT blog

Én se tudtam róla. De balga vagyok. :(

(#4) k4rL^: Az a launcher lesz hozzá valszeg.

- My name's Richard Grayson, but all the kids at the orphanage call me Dick. - Well, children can be cruel.

(#6) .LnB válasza Bad Pritt (#5) üzenetére

.LnB
(félisten)

Nem lett volna rossz ha ki van mondjuk hírezve. :U (kerestem vissza, de nem találtam a hírek között)
Biztos a nagy Titanfall és COD hírcunami közbe jelentették be :) Így már érthető, hogy nem jutott neki hely ;]

Homo Ludens

(#7) Bad Pritt válasza .LnB (#6) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)
LOGOUT blog

Ki volt... IGN-en. ;]
Mondjuk ez ilyen Murphy, pont azért hagytam fel az IGN olvasásával, mert minden szarhoz hírt írtak és egyszerűen nehéz volt kibogarásznom a hasznos cikkeket. Ez volt június végén, júli 3 nap híre: Evolve alpha sign-up. Shiiieeet. :DDD

[ Szerkesztve ]

- My name's Richard Grayson, but all the kids at the orphanage call me Dick. - Well, children can be cruel.

(#8) BlackSoft

BlackSoft
(addikt)

Én még nem kaptam meg, de remélem megkapom, eddig minden teszt lehetőséget megkaptam :DD

---------> HardverGURU https://www.hardverguru.com/ <---------

(#9) Wasp_HUN

Wasp_HUN
(tag)

Remek... a gond csak annyi, hogy az alfa teszt Észak-Amerikára van korlátozva. A jelentkezésnél is ki van jelölve a kritériumok között, hogy US & Kanada. Szóval lehet kamuzni és szerezni egy kulcsot, de hogy nem lesz túl élvezetes 300+ pingel játszani azt több, mint valószínű.

[ Szerkesztve ]

Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

(#10) gyáliSanyi

gyáliSanyi
(őstag)

Hát nem sok alfa gameplay videó van a youtube-on. Nulla. Valami titoktartással játszhatják csak vagy mi?

Ami nem fizetős, az ingyenes.

(#11) k4rL^ válasza gyáliSanyi (#10) üzenetére

k4rL^
(senior tag)

Ja, NDA alatt van a játék, vizjelezve van a képernyő.
Jó móka, de kell a csapatmunka, egyébként csak a szörny kergetése megy végig, ami sokszor nagyon elhúzódik kb 15-20 perc egy menet.

(#12) oriic válasza gyáliSanyi (#10) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Azért találni ha keres az ember. :)

nekem nem tűnik nagy számnak amúgy

Live-Die-Respawn

(#13) gyáliSanyi válasza k4rL^ (#11) üzenetére

gyáliSanyi
(őstag)

Mondtad, hogy bekerültél. Gondolom akkor sikerült is azóta kipróbálnod.
Mi a vélemény? Szavatosság?

(#12) orichalcos Hát ez tegnap még nem volt fent.

(#14) k4rL^ válasza gyáliSanyi (#13) üzenetére

k4rL^
(senior tag)

Goliath OP. :DDD
Nem rossz a játék, de fontos a jó csapat, ha a medic béna, akkor ugrott az egész kb. és csak a szörny kergetése megy 15percen keresztül, majd a végsö fázisban szétver mindent. :D A medic nem csak healel itt, hanem lelassítja, majd ha együtt a csapat, akkor egy adott pontot ki tud jelölni és ott mások magasabb sebzést tudnak leadni.
Az Alphaból sokat nem tudok mondani a szavatosságra egy nagy pálya van bent, de nekem pl Destiny mellé nem fog kelleni, majd max egy winter sale után olcsóbban.

(#15) Bad Pritt válasza k4rL^ (#14) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)
LOGOUT blog

Nekem meg pont a Destiny nem kell majd emellé. :D
Pár fórumon el lehetett kapni néhány véleményt, de gyorsan moderálták őket, nem értem amúgy miért, mert mindegyik pozitív volt.

(#16) oriic válasza Bad Pritt (#15) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

NID van, semmit nem lehet írni róla.

Live-Die-Respawn

(#17) Bad Pritt válasza oriic (#16) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)
LOGOUT blog

Tudom, ettől függetlenül volt már olyan eset, amikor valahogy a pozitív véleményeket kicsit tovább tartott eltüntetni.

(#18) oriic válasza Bad Pritt (#17) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Úgy néz ki itt komolyabban veszik. :D Tecsős videót is törölték már. :D

Live-Die-Respawn

(#19) Bad Pritt válasza oriic (#18) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)
LOGOUT blog

Ja, én még pont végig tudtam nézni. :D
Hát mikor a csaj egyedül maradt vagy másfél percig és próbált elbújni a szörny elől, közben csak a visszhangzó morgást meg üvöltést hallottuk, annak azért ott volt feelingje.

(#20) oriic válasza Bad Pritt (#19) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Plusz annyira nem is néz ki rosszul szerintem.

Live-Die-Respawn

(#21) gyáliSanyi

gyáliSanyi
(őstag)

A videóban az a kutyaszerű lény mi volt?Talán mikor az Assault leterült akkor irányította egy játékos a lényt.
Grafikailag tényleg nem rossz. Kicsit zavar, ha kitép egy sziklát a szörny, nem marad utána nyoma, de ez csak apróság.

(#22) Bad Pritt válasza gyáliSanyi (#21) üzenetére

Bad Pritt
(veterán)
LOGOUT blog

A Daisy nevű szerintem az egyik karakter kutyája és a szörny nem tudja bemérni. Ezért nem látta meg a sötétben.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.