Új hozzászólás Aktív témák

  • Mitics

    tag

    Mitől lenne drága??? Melyik nagy márka indította 170K áron a csúcskészülékét? Amúgy is aki megvesz egy csúcs készüléket az induló áron, az meg is érdemli :K Annak pont annyi esze van, mint aki megvett egy S9-et 275K-ért, pár hónapja, miközben már majd' egy százassal olcsóbb, de lehetne sorolni. Nagy butaságnak tartok azonnal megvenni egy új csúcs telót, ami pár hónap múlva 30-40%-kal olcsóbb lesz. De akinek nem számít a pénz, az miért ne tegye? Úgy kell neki :DDD Szóval csak arra céloztam, hogy tök mindegy, mennyi az induló ára, akinek nem számít a pénz, az úgy is megveszi, akinek meg van egy kis esze, az vár pár hónapot és spórol egy csomó pénzt. Ha én lennék a gyártó, én is ezt csinálnám. Jó magas áron indítanék, hogy a hülyéktől beszedjem a nagy lóvét, kaszáljak egy hatalmasat, és amikor ezek elfogynak, utána kell racionalizálni az árat, mert utána jönnek azok a vevők, akik már nem gondolkodás nélkül vásárolnak :)
    Én vagy ilyet veszek, vagy View 10-est. Hajlok az utóbbi fele inkább, mert az ár-érték arányban nagyon jó. Én csak a vízállóságot hiányolom.
    Most is Honorom van és ár-érték arányban szerintem a legjobbak között van. Nálam a legjobb :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák