Új hozzászólás Aktív témák

  • waithEard

    őstag

    válasz #32839680 #153 üzenetére

    Természetesen ez is egy vélemény, téged a dolog aktuálpolitikai része zavar. Én az elmúlt 25 évben teljesen függetlenné váltam az aktuális kormányoktól. (Szerencsésnek tartom magam, hogy nem szorulok a köz egézségügyre, és a közoktatás sem érint.) Talán ezért van időm töprengeni, és kicsit távolabbi jövőbe nézni.
    Nem a saját jövőm, a gyerekeim is unokáim jövője miatt aggódok. Mert lehet, hogy a gyerekeidnek a legkisebb problémája lesz az akkori közoktatás vagy egészségügy.
    Ezért foglalkoztat a migráció, nem mint önálló kérdés, hanem mint a globális változások egy fontos eleme.
    Mivel migráció és iszlám ellenes vagyok*, ezért én olyan politikai erőket támogatok, akik ezt a politikát követik. Nekem tök mindegy, hogy mi a párt neve, ameddig ilyen irányba halad. Számomra ez a lényeg, és pont ezért nem izgatnak az aktuálpolitikai csatárazások.
    A kormány pedig nagyon nehezen lehet csendben, amikor ilyen komoly erők mozdulnak meg a migráció elősegítése érdekében. De még egyszer mondom: nem érdekel senkinek az aktuálpolitikai véleménye, engem a jelenséghez való hozzáállása érdekel, és annak okai, akár támogató, akár elutasító.

    * Az, hogy otthon mit csinálnak, nem érdekel, csak ne hozzák ide a "béke vallását" .

    [ Szerkesztve ]

    "The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

Új hozzászólás Aktív témák