Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gááboor

    tag

    válasz *Ropi* #225 üzenetére

    Köszönöm a tanácsot, de feljebb írtam, hogy nem fotóztam még esküvőt és egy ismerősömét fogom fotózni és ... az egyel ezelőtti írással ironizáltam. vagy is egy fityinget sem kapok érte. Tehát nem kell következtetni semmire mert mindent leírtam korábban.

    Ehhez képeset, és a körülményekhez képest is, szeretném a legtöbbet kihozni, ami viszont szerintem dicséretes, hogy ennyit energiát feccölök bele... bár részemről ez alap, bár milyen munkát is végzem. Ők nem fizetnének fotósnak mert egy pici esküvő lesz

    Gondolkodni én is tudok és nem szeretem ha valaki ezt nem feltételezi a másikról egy írásból. Tudom mennyire fontosak a megismételhetetlen pillanatok, hogy hogyan instruáljam őket a páros fotózásnál, hogy megfelelő hangulatot teremtsek és én, ne idegeskedjek, hogy a helyszín ne legyen zsúfolt, sőt legyen meg hitt, hogy ne feszengjenek, és ebben az esetbe ismerem őket így nem kényszerítek rájuk semmi olyat , ami nem személyiségükből adódik, mert akkor csak erőltetett lenne. Voltam helyszíneket keresni mint , ahogy írtam fentebb is hogy hol és miért arra csak ott. tudom hol lesznek a szertartások kaptam és néztem is fotókat. Világos vagy fehér falak, nem nagy belmagasság. kitaláltam már merre lehet majd csoport képet csinálni, attól függően, hogy mennyien fognak még várakozni a polgármesteri előtt, mert szombaton szalagon mennek az esküvők....ez van. Ja és megyek fotózni a készülődést is de nem lesznek rajta anyós meg család tagok csak a barátnő..... és még írhatnám... meg azt is, hogy bízok magamban és a technikában, ami még nem hagyott cserben., ...és itt most nem a márkára célzok mert nem vagyok márka hű személyiség...

    Mivel ez egy pici 45 szertartási 30 fős vacsorás esküvő lesz- menyasszony tánc sem lesz meg kikérés sem meg.....meg.., ők nem fizetnek fotósnak, szóval simán elnézőbbek az tuti, de ez már magán ügy.

    Tanácsot viszont nem sokat kaptam tőled....
    Lehet véded a mundér becsületét, mert én csak egy kontár vagyok a szemedbe...ám legyen.. Nem vontam kétségbe a hozzá értésedet sem, nézetem az oldaladat is és lehet ezért kérdeztem tőled tanácsot?
    Az nem tanács, hogy cseréljek rendszert meg, hogy nézzek magamba ha valamit elcseszek. Abból főzök, ami van... most...és nem tervezem, hogy esküvői fotózásból éljek meg.... bár kitudja mit hoz a jövő...Nem régen még ilyen sem volt meg 6400 iso sem zaj nélkül...

    (Vakura már korábban is lett volna szükségem, az általam készített tárgyak befotózásához... de mind.. ez már talán nem is fontos.)

    ............................

Új hozzászólás Aktív témák