Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Melanor

    tag

    válasz JohnyBlue #1979 üzenetére

    Ennek pedig az a magyarázata, szerintem, hogy a legkönnyebb. Megveszed, bekapcoslod, nyomod a gombot és kész is. Utánaolvasol, fórumozol kicsit és szakértő vagy.
    A magyarázat bizonyítása pedig, hogy a hangversenyen a zenészt, olimpián a sportolót csak az kritizálja aki ért hozzá.
    A társaságban, rákérdeztem azért, hogy mégis miért rossz az az obi (Nikkor 50mm f1.4) és 2 választ kaptam, természetesen a válaszadók össze is vesztek utána.
    1. Mert az Nikon és a Canon sokkal szebb képeket csinál, ha megnéem minden híres fotósnak Canon van.
    Érted, híres, nem jó, hanem híres. Pedig annyira szerettem volna beszélgetni egy jó fotósról, vagy egy jó képről. Híresről nem...
    2. Az 50mm es obi a nikonnak játélszer, ott vannak a zoom obik, amik verik oda vissza....
    Ez aztán az érv. Egyrészt ketten voltak, a másik egy fényerős zoommal, mindkt vázon vaku, másrészt láttam a képeket a konkrét fáklyás esti parkos szertartásról is és szerintem nem olyan rossz ez az obi.

    Hozzáteszem, én nem értek hozzá. Tényleg nem. Sokkal jobban szeretek aludni, vagy fűszálakat számolni, mint szintetikus teszteket olvasgatni az obikról.
    Viszont remélem miután a tag hazament gyorsan lefotózott pár tesztábrát, hogy megnyugodjon a kicsi lelke.

    Soha ne engedd hogy belenyúljanak az agyadba!

Új hozzászólás Aktív témák