Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Melanor

    tag

    válasz belovary #1512 üzenetére

    A fotózás mint művészet a legkönnyebb művészeti ág. Szerintem. Művészien megtanulni festeni, zenélni az komoly idő és energiabefektetés. Mint ahogy művészien fotózni is.
    De ha veszel pl egy hárfát nem nyomsz le egy koncertet vele, amire kapsz 100 buksisimit, míg ha veszel mondjuk egy 5d3-at valami flanos obival megfizetsz egy modellt és csinálsz róla 500 képet. Nagy esályel lesz jó belőle. Aki meg modellkedett már az tudja hogyan álljon be, hogy jó legyen a kép. Volt olyan modellem, aki a fényeket is magának állítgatta. Meg is kértem a kezét, de nemet mondott....
    Aztán ha már megvan a gép, az éles katica, a fekete fehét mellbimbó, a cuki baba, akkor jöhet az esküvő. Főleg hogy egy nyáron meg lehet keresni a felszerelése árát.
    Még mindig csak a felét kéri annak, vagy annyit se, mint aki az életét tölti ezzel. Lopkodunk pár beállítást a netről, esküvő után meg rá, valamilyen lágyító action, export to jpg és írjuk.

    Az öreg rókákkal meg az a baj, hogy nem nyomulnak annyira. Nincs marketing. Facebook.
    rengetegen csinálják, hogy kiválaszt pár jó képet a sorozatból fel a facéra, bejelölni rajta a párt, vagy aki rajta van és kapásból látják azok ismerősei is. Vízjel a képen, meg különben is a fotós lapján van és kész is a hú, ilyen nekem is kell, rá is írok...

    [ Szerkesztve ]

    Soha ne engedd hogy belenyúljanak az agyadba!

Új hozzászólás Aktív témák