• DJS8 és zuhi_ értékelése egymásról

    Hirdetés: Törölt hirdetés

    DJS8 semleges értékelést adott zuhi_ számára:

    Nos hol is kezdjem.... Az üzlet teljesen rendben ment, de azt leszögezem, hogy nem a becsületes eladó/vásárló közösséghez tartozik az Úr

    Alkudott az árból (nem keveset, de még a postát is próbálta a legolcsóbban kihozni) majd mikor kézhez kapta biztosan röhögött a markában, hogy benne hagyhattam valamit, amiről szó sem volt (1db 4GB-os memória modul). Rá is kérdeztem, hogy nem hagytam benne valamit? Csipőből az alábbi választ kaptam: "Mire gondolsz? "

    Szóval Hölgyeim és Uraim ennyit jelent, ha egy Hardveraprósnak közel 800+ pozitív értékelése van!

    zuhi_ pozitív értékelést adott DJS8 számára:

    Minden rendben ment!

Aktív témák

  • zuhi_

    senior tag

    Tettem az általad 55e ft-ért hirdetett notebookra neked egy 50e+szállítás ajánlatot, te pedig elfogadtad és még előre is utaltam neked az árát 10 percen belül kb.
    Feladtad olcsóbban, mint amennyit írtál a postaköltségre és még neked áll feljebb, hogy benne felejtettél egy nem kompatibilis 4gb-os ddr3 ramot a notebookban amit nekem küldtél?! Annyit nem tudtál volna megírni, hogy küldjem vissza, ha van benne. Ehelyett kapásból adtál egy semleges értékelést miután megvártad az általam adott pozitív értékelést. Gratulálok, van gerinced...ja nem, nincs.
    A 15év itt lét és 800db pozitív értékelés mellett elfér, elhiheted.

Aktív témák