Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Williamgrant #21 üzenetére

    Na ez végre biztató, csak mert eddig akik dicsérték azoknak azonnal ráállt a kezük, talán én sem vagyok reménytelen eset idő után nekem is menne :D Most az Elitebook G2-esemről egyébként a gumikupak kezd leugrálni, majd megragasztom és adok neki még egy esélyt, mert biztos nem véletlen hogy munkás gépeken ott van. Egért biztos nem váltja ki nálam, de talán ha több napig csak azt használnám és megszoknám akkor a touchpadot igen.

    Viszont a generációs dolog szerintem tényleg létezik, az én (30 alatti) generációmnál tényleg nem ismerek személyesen senkit, aki használná, ami durva hogy most volt céges gépek rendelése és macbook prokat kapunk, mindenki nagy elánnál írta be igényelt kiegészítőnek a magic trackpadet... Hát nem tudom, oké azért az egy nagyon jó touchpad, meg gesztusvezérlés de szerintem azzal se tudnék soha olyan gyorsan és magabiztosan navigálni akár mint egy 1000ft-os egérrel. Szégyen szemre csak én kértem logitech egeret mindenki más a fancy trackpadet :)

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák